>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
mikis1995 50

mikis1995

Użytkownik
znów nic nie wchodzi ehh..

National - Braga over 0,5HT @1.8
⛔⛔
Black Friday, Black Saturday, może będzie White Sunday i trzeba po prostu poczekać...

A co do Realu to pewnie odpuszczą w 2 połowie, nie szedłbym over 9,5 ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dobra akcja w rankingu deblowym pań. Betka wygrała wspólnie z Sanią turniej w Brisbane i dzięki temu wskakuje w miejsce Hinduski na pierwsze miejsce w rankingu ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Mówiłem wczoraj i jeszcze dzisiaj w dziale, że jak Czesi wjadą ze swoimi sparingami to nie ma co zbierać. Pierwszy mecz o 11 w 65 minucie pyknął. Teraz dwa lecą równocześnie i już do HT overy porobione :grin:
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Mówiłem wczoraj i jeszcze dzisiaj w dziale, że jak Czesi wjadą ze swoimi sparingami to nie ma co zbierać. Pierwszy mecz o 11 w 65 minucie pyknął. Teraz dwa lecą równocześnie i już do HT overy porobione :grin:
Pardubice z Brnem, sprawdzałem ten mecz i Brno gra 100% juniorami, na ławce sami juniorzy, a Pardubice full skład, wynik nie dziwi, a over 4.5 do grania jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Pardubice z Brnem, sprawdzałem ten mecz i Brno gra 100% juniorami, na ławce sami juniorzy, a Pardubice full skład, wynik nie dziwi, a over 4.5 do grania jak najbardziej
I jest odpowiedź czemu II ligowiec zjechał z kursami od wczoraj @ 2,30 na 1,57 przed meczem.
W porannym meczu jeszcze ciekawiej. Bohemians stał @ 2,30 przed samym meczem by po 20 minutach spaść na też koło 1,57. Całe pepiki :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom