>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Over u cavs wszedl. Jestem w ciezkim szoku
Typy na Dimitrova i Niszikorirego przepadly bo czlowiek sobie spal =(
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Z nocy Tainted Minds +6.5 ⛔ (16:9, szkoda bo spokojnie powinni kilka więcej ugrać)
Rogue 1.72 i Rouge 2:0 3.40 ✅
 
mikis1995 50

mikis1995

Użytkownik
Ostatnio zaobserwowałem ciekawe zjawisko w zakładach siatkówki, otóż suma pkt w secie: 1. nieparzysta, 2. parzysta.
Możecie mi wyjaśnić skąd się biorą czasem takie kursy na sumę pkt nieparzystą? Zdarzają się @2.3-2.5 a przecież to jest zdarzenie totalnie losowe 50/50. Ja rozumiem, że w siatkówce trzeba wygrać dwoma punktami przewagi, więc wynik musi być wtedy parzysty. Ale to jest równie dobrze zdarzenie losowe 50/50 typu &quot;czy będzie set na przewagi?&quot;
 
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
Ostatnio zaobserwowałem ciekawe zjawisko w zakładach siatkówki, otóż suma pkt w secie: 1. nieparzysta, 2. parzysta.
Możecie mi wyjaśnić skąd się biorą czasem takie kursy na sumę pkt nieparzystą? Zdarzają się @2.3-2.5 a przecież to jest zdarzenie totalnie losowe 50/50. Ja rozumiem, że w siatkówce trzeba wygrać dwoma punktami przewagi, więc wynik musi być wtedy parzysty. Ale to jest równie dobrze zdarzenie losowe 50/50 typu &quot;czy będzie set na przewagi?&quot;
Jak dojdzie do gry na przewagi to już masz tylko parzyste
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom