>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
bardziej od przegranych wkurza mnie jak mam typ w glowie ale jednak czekam tak jak arka - jaga bylo juz 2.50 na o0.5 ht i 1.80 na o1.5 w meczu na Betfair hehe nie hcce wiedziec ile bylo na o2.5 ht
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Panowie poszukuję od 20:00 jakiegoś spotkania z kursiwem ok. 2,0. Przeglądam ofertę wzdłuż i wszerz i póki co dojrzałem Stuttgart i Polska u-20 w hokeja. Potrzebuję trzeciego spotkania o podobnym ciężarze kursowym ???? . Ktoś ma jakiś pomysł?
 
julek 421

julek

Użytkownik
Panowie poszukuję od 20:00 jakiegoś spotkania z kursiwem ok. 2,0. Przeglądam ofertę wzdłuż i wszerz i póki co dojrzałem Stuttgart i Polska u-20 w hokeja. Potrzebuję trzeciego spotkania o podobnym ciężarze kursowym . Ktoś ma jakiś pomysł?
bts i over2,5 w Rzymie
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Arka vs Jaga
podwójna szans 1 połowa
Pierwsza lub Druga drużyna wygra kurs 1.7
Jak ktoś tutaj ma wygrać to rostrzygnie to w 1 połowie inaczej remisik się zapowiada, a że obie lubią strzelać to coś powinno wpaść w pierwszej typ 6/10 ;)
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maliro 633

maliro

Użytkownik
towarzyski
Willem II - Dortrecht - rezerwy
Willem II - 2 @2.75
✅
ten kurs to przesada ,sa sporo lepsi
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek80 jakieś info czy czucie?
Przyznam szczerze,ze kilka dni temu,gdzies na necie,przypadkiem przrczytalem posta o tym,ze remis w tym meczu,bardzo mozliwy,zerknąłem na tabele,ktora to potwierdzila. Terez musze sobie przypomniec,gdzie to bylo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom