>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
bossm 692

bossm

Użytkownik
viitorul over 2,5 w meczu @1,90 wchodzę!
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;g_1_KvxLQnmD&quot; class=&quot;tr-first even stage-live&quot; style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;&lt;td class=&quot;cell_ab team-home&quot; title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_sa score bold playing&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_ac team-away&quot; title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_sb part-top&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_ia icons&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_oq comparison&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
✅
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ale Sixeer to dno dzisiaj masakra, zagrałem akurat w Betsson poniżej 17 na niego a on tak lami, milusio ???? Wgl fajna sprawa,że dodali ilość zabić na mapie w Betssonie, widzieliście?
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Genclerbirligi&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;g_1_M5mGjs6g&quot; class=&quot;even stage-live&quot;&gt;&lt;td class=&quot;cell_ab team-home&quot; title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_sa score bold playing&quot;&gt;2 - 0&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_ac team-away&quot; title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot;&gt;Menemen Belediye&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; over 2,5 @2,00 wchodzę grubo

i jeszcze dodam Viitorul 4 gol @2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Ale Sixeer to dno dzisiaj masakra, zagrałem akurat w Betsson poniżej 17 na niego a on tak lami, milusio ???? Wgl fajna sprawa,że dodali ilość zabić na mapie w Betssonie, widzieliście?
Jooo, to już dawno było. Szkoda, że na 365 nie ma do wyboru różnych handi na rundy czy killsów.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
snooker to nie moja działka, ale chyba zapomniałeś o Higginsie :cool: ?
Higgins rzeźnik, jasne! Ale nie można brać pod uwagę tylko aktualnej, chwilowej dyspozycji, trzeba spojrzeć w skali rocznej ???? Higgins w drugim garniturze obok Ding&#39;a, Allen&#39;a czy Murphy&#39;ego ????

No ale jak się Robertson nie poprawi, a już długo jest w dołku, to będzie przetasowanie w 2017 ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Faze vs C9 mapa miraż
Ktoś coś? bo ja mam dylemat..
Ja zagrałem HC na cloud9 +2,5 rundy, bo to mapa 50/50, ale lekka staweczka, bo nie czuje tego mocno. Szczerze mówiąc aktualna forma chyba bardziej wskazuje na FaZe, ale liczę na to, że Cloud9 będą chcieli w końcu powalczyć, poza tym bardziej ich lubię niż FaZe.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Pany, pytanie: dostałem lojalkę od Bet365, żeby to teraz obrócić to jak będę stawiał zakład to stawki będą szły najpierw na obrót bonusu czy jak?
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Genclerbirligi&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;g_1_M5mGjs6g&quot; class=&quot;even stage-live&quot;&gt;&lt;td class=&quot;cell_ab team-home&quot; title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_sa score bold playing&quot;&gt;2 - 0&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;cell_ac team-away&quot; title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot;&gt;Menemen Belediye&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; over 2,5 @2,00 wchodzę grubo ✅:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

i jeszcze dodam Viitorul 4 gol @2,00
⛔:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Pany, pytanie: dostałem lojalkę od Bet365, żeby to teraz obrócić to jak będę stawiał zakład to stawki będą szły najpierw na obrót bonusu czy jak?
Dokładnie tak.
@up no ale właśnie na tym to polega - FaZe w formie, Cloud9 daje ciała ostatnio, więc trzeba szukać opcji, że cloud9 się przyłożyło, potrenowało, a u FaZe wjechało zmęczenie materiału. Już dawno nauczyłem się, że zbyt oczywiste bety za mniejsze kursy to często podpucha. No ale zobaczymy jak będzie tym razem. Powodzenia w każdym razie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom