>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Valentine Ty zrezygnowałes ze stawiania Cs, a? Kiedyś dawałes tu fajne typy a teraz widzę że cisza już od jakiegoś czasu
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Valentine Ty zrezygnowałes ze stawiania Cs, a? Kiedyś dawałes tu fajne typy a teraz widzę że cisza już od jakiegoś czasu
Póki co jest lekka przerwa w CS-ie Eleague zaczyna się 15, a ECS-a nie lubię stawiać bo tu się cuda dzieją także tak, chwilowo zrezygnowałem ze stawiania cs-a ????
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Valentine Ty zrezygnowałes ze stawiania Cs, a? Kiedyś dawałes tu fajne typy a teraz widzę że cisza już od jakiegoś czasu
Z CS-a proponuje dziś :

Astralis - Optic 2.50
Faze - Cloud9 1.70

I mega dobry typ na 00:00

SK- Dignitas 2.30
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Javor - Vojvodina
Over 2.5 gola @2.62
Stawka: 300
DO wyjęcia: 787
Wynik: ??
Na razie dość ofensywny mecz, powinno wpaść pare goli ???? Oby ????
Javor 2-1 Vojvodina, gol w 90 minucie ???? Co za fart. Jestem dziś na zero. ✅✅✅
EDIT: A nie, nawet na ✅, 107 ale zawsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Dignitas bez najlepszego playera - ja bym uważał

Magisk nie jest najlepszy, poza tym SK też bez jednego z lepszych zawodników z teamu a w zamian za fnx&#39;a portugalczyk fox - niewiadomo jak z komunikacją. Popieram wszystkie 3 typy, zagrałem tak samo.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
W Pogoń - Zagłębie jakieś kartki do gry
over 2,5 ładny kurs jest
sędziuje Piotr Lasyk, który ostatnio w lidze: 3,6,4,5,4 kartek
Nie oglądałem pierwszej połowy, ale jest jest 14 fauli , coś się dzieje i posypie
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Dignitas bez najlepszego playera - ja bym uważał
Ostatnio cała drużyna Dignitas grała świetnie aimowo i teamowo. Brak Magicboya nie powinien być aż tak widoczny.
Znowu problemy w drużynie SK są dość duże, afera z FNX i myśle, że po całej sytuacji i Fer będzie myślami gdzie indziej. Coldzera sam meczu nie wygra.
Dla mnie pewniak jakich mało ostatnio.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja ogladam dalej Efes, ale jesli ktos chce kosza to polecam Under 143 w meczu Gdyni(koszykowka) alternywna linia kursik @2 w Becie. Ja odpuszczam jako ze trzeba sie trzymac zalozen, ale polecam tym ktorzy chca sie &quot;odegrac&quot;. Bezpieczniejsza forma under 146 @ 1.83.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom