>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Czas 2 gola Constanta - przed 40 minutą
4.33 bet365
czekam te 3 minuty żeby było po 30 minucie i próbuje tak ale lżej.....
no tu się nie udało choć sytuacji nie brakowało... troszkę szczescia brakło...
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
domel206 802

domel206

Użytkownik
Aberystwyt- Bala Town Walia w tym meczu over 2,5 jest raczej sprawa oczywista bo obydwie ekipa maja o co walczyc kurs w okolicach @1.7
tutaj daje link - http://www.flashscore.pl/mecz/EerkuGhP/#szczegoly-meczu
moze ktos sobie wezmie pod uwage i zobaczcie sobie jak gra bala town na wyjazdach a aberystwyth u siebie , praktycznie zawsze jest over 3.5 wiec 2,5 powinno byc miekko
____________
Mecz o 20:45 mi sie wydaje ze over 2.5 to jest do 60min
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
To cos słabo grają chyba szkoda, że nie ma na Polsacie Sport meczu nie wiadomo czy się starają w ogóle..
No właśnie nie wiem jak grają. Nie dałem rady iść na mecz. Ale wejdę chyba w over 1.5 gola BB @4.33

liczę, że się obudzą tak jak z Zagłębiem.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
0-2 ✅
nie mogli tej bramki na 2 4 minuty wcześniej ;)
cieszę się że dużo użytkowników zagrało...
dzięki za repute to mobilizuje ;)
Zobacze jak zaczną 2 połowę i może zakład na 2 połowe bo kurs kusi...a póki co tylko Constanta gra
kurs 2.05 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
A no takim, że skoczył 95% rozmiaru skoczni więc mimo upadku ma prawo startu w 2 serii.
&quot;Kamil Stoch jednak weźmie udział w drugiej serii, bo uzyskał ponad 95% odległości zwycięzcy pierwszej serii, czyli Petera Prevca.&quot;
To jest takie cos, nie wiedziałem, jak Małysz skakał to takich cudów nie było ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom