>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Panowie i Panie mam value na dzisiejsza lige Europejska. Po dosc solidnej analize wpadl mi w oko mecz Galata vs Barca.
Po paru &quot;glebszych&quot; jestem dosc pewny ze roznica na HT bedzie 4 punktowa lub wiecej. Pytanie tylko w czyja strone...gospodarzy czy gosci...biorac pod uwage wlasne boisko i barcelonski szpital, jestem zgodny co do tego ze Galata wygra HT -3.5 @ 3.7 w unibet,takze juz teraz prawilnie polecam ale nie szalalbym z all inami.. ????
Galata -3.5 vs Barca DO PRZERWY @ 3.7
P.S. Male sprostowanie jesli ktos ciekawy dlaczego gram HT w tym meczu. Hmm, kursy na wygrane w dzisiejszych meczach sa malo atrakcyjne i nie adekwatne do meczow. CSKA murowany lider, ale Baskonia cos na styl Olympiakosu...win z Realem na wyjezdzie, zeby przegrac z Milano lub win po dogrywce z Zaragosa. CSKA jesli zagra jak na CSKA przystalo to tam bedzie minimum 10 pkt przewagi ale grac to po 1.9 poprostu sie nie dodaje. Panata bez trojek nie istnieje...a wiec kto wie co odwala z Darusafaka....Galata marnie w eurolidze 2-6 a Barca ciut lepiej 4-4,ale zwatpilem w forme Barcy po porazce z Realem...cos tam,nie gra i fakt moze wygraja ale grac to po 1.5 i to na wyjezdzie gdzie jest tyle nie wiadomych czynnikow( czy Galata juz sie pogodzila ze playoff nie dla nich czy dzisiaj pokaza na co ich stac) Ogolnie wiekszosc takie 50/50, a wiec kursy 1.8-9 czy to overki, handi, czy moneyline odpadaja w mojej opini. Ale jak sie rozwina dzisiejsze potyczki to zobaczymy ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pw85 114

pw85

Użytkownik
Unibecie gram 3 lata i tylko limit od nich dostałem. W betsafe tylko 10 darmowych spin
No ja mam podobny staż, jak nie większy i pierwszy raz bonus od nich dostałem. Nie powiem, chyba trochę w plecy u nich jestem.
Na betsafe też 10 spinów zamienione na magiczne 5,55 PLN
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
No ja mam podobny staż, jak nie większy i pierwszy raz bonus od nich dostałem. Nie powiem, chyba trochę w plecy u nich jestem.

Na betsafe też 10 spinów zamienione na magiczne 5,55 PLN
Ja z 10 spinow 1,15 dało ???? na początku w Unibecie byłem na minusie później zacząłem wygrywać i limit na live do 40zł i to zależy od kursu.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
No ja mam podobny staż, jak nie większy i pierwszy raz bonus od nich dostałem. Nie powiem, chyba trochę w plecy u nich jestem.
Na betsafe też 10 spinów zamienione na magiczne 5,55 PLN
Na całorocznym lojalkę wypłacają chyba niezależnie od bilansu dodatniego czy ujemnego tylko bardziej od obrotu.
Ja mam regularnie wypłacany bonus. Kiedyś byłem na minusie i przychodziły bonusy, a ostatnie miesiące na duży plus i wczoraj np. dostałem bonus a nawet 2 lojalki w tym miesiącu przy depozycie 1.5k i wypłatach 3.4k i obecnie 1.8k na koncie
A duże zyski zaczęły się od czasu gdy przestałem stawiać 2 popularne sporty
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na całorocznym lojalkę wypłacają chyba niezależnie od bilansu dodatniego czy ujemnego tylko bardziej od obrotu.
Ja mam regularnie wypłacany bonus. Kiedyś byłem na minusie i przychodziły bonusy, a ostatnie miesiące na duży plus i wczoraj np. dostałem bonus a nawet 2 lojalki w tym miesiącu przy depozycie 1.5k i wypłatach 3.4k i obecnie 1.8k na koncie
A duże zyski zaczęły się od czasu gdy przestałem stawiać 2 popularne sporty
Niech zgadne, tenis i piłka noźna ???? ?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Niech zgadne, tenis i piłka noźna ???? ?
No oczywista oczywistość.
Tenis to totalny syf. Nie wyczujesz kto danego dnia będzie miał sraczkę.
A w piłce muszą być wały, bo to największy rynek.
Jak Real grał w Warszawie to w puli na win Realu (@1,1) czy handi -1 -2 czy -3 było chyba miliard euro i jaki wynik? 3:3 i głupkowate tłumaczenie Zidane&#39;a czy dennego Ronaldo, dajcie spokój...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Świetny początek w Australii. Debilski faul bramkarza i 0:1. A WSW ma wygrać. Co za matoł....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom