>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Macie jakies streamy na nocne posiedzenie z NHL?
Penguins - Maple Leafs
Penguins
1.66
WilliamHill
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ja tam dalem fajny dubel na UFC. Kurs spory, ale takie mam jakieś przeczucie że może to pyknąć.

- Jędrzejczyk vs Kowalkiewicz
Czy walka będzie trwała do końca?
NIE

- Woodley vs Thompson
Thompson wygra walkę.

@3.56 całoroczny
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Taylor vs Fitton over 6.5 Jakoś nie widzi mi się The power do 1 w tym meczu,

Fitton ostatnio fajne wyniki w BDO. Wygrany turniej plus wcześniejsze wynik dzisiaj, dużo meczy 5-4, pierwszy mecz w grupie więc Taylor może różnie podejśc do starcia.

@1.66 bet365
Słabiutki Fitton, ogólnie bardzo słaby mecz 5-1 a była szansa na doublach żeby ugrać co najmniej 3 legi
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś z dntb ^^ - sorry z typów na żywo - zagląda do działów, ale w dziale NHL razem z deepred&#39;em wrzuciliśmy kilka fajnych propozycji (od siebie dodam, że nie dodawałem typu na under, ale na Nutki to bym dzisiaj uważał) ! samych $$$ rano !
btw ! co ja hajsu włożyłem w walkę dziewczyn to szok ! JJ przed czasem i wygrane w 3,4,5 rundzie i w grudniu 2x Alpy na dechę !! ^^ a już za 2 dni lecę do USA i relacja 2x prosto z tafli Blackhawks ! Pozdro !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
a ja tego nie polecam mam over 4.5 pograne grubo
ja też uderzyłem w te ko,tko przed czasem, ale Kopytko może mieć rację, bo co rozmawiałem dzisiaj ze znajomymi (namówiłem ogarniętego ziomka i dołączy do ekipy forum i będzie pisał analizy do działu sportów walki) - wszyscy idą w tym kierunku, a kursy dalej ostro wskazują na decyzje.

Nie wejdzie to trudno ... nadrobi się na NHL, siatkówce i eliminacjach ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom