>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Myszki na 1 mapie po 1,769 2/5 i -2,5 0,5/5
Po powrocie z lanu pierwszy online jest zawsze trudny. Ale wg. mnie są lepszą ekipą a Faze ostatnio też nie gra najlepiej.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Myszki 2 mapa po 1,666 3/5 i 2,5 1,80 1/5.
@szymon1989
Jest gdzieś (o ile istnieje) jakiś funkcjonalny terminarz gier poszczególnych drużyn?
Ja korzystam z dnia na dzień z hltv. W sumie przydałby się jakiś terminarz lanów gdzie gra poszczególna drużyna bo teraz tego jest tak dużo, że można się pogubić...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
w czechach over 1 ht po 2,75
tak z ciekawości, czym się kierujesz przy wyborze spotkań ?
Bo tak leci over za overem od Ciebie w każdym meczu a akurat w Czechach to kursy na under mocno spadały przed meczem a na samym livie to jeszcze celnego strzału nie było. Samego typu nie neguje bo 2 liga czeska to nie mój konik, ale jeśli ktoś chciałby pograć coś od Ciebie to łatwiej byłoby o decyzje wiedząc czy liczysz na farta, łapiesz wysoki kurs, jedziesz taśmowo czy jakieś głębsze przemyślenia za tym stoją. Pozdrawiam
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
tak z ciekawości, czym się kierujesz przy wyborze spotkań ?
Bo tak leci over za overem od Ciebie w każdym meczu a akurat w Czechach to kursy na under mocno spadały przed meczem a na samym livie to jeszcze celnego strzału nie było. Samego typu nie neguje bo 2 liga czeska to nie mój konik, ale jeśli ktoś chciałby pograć coś od Ciebie to łatwiej byłoby o decyzje wiedząc czy liczysz na farta, łapiesz wysoki kurs, jedziesz taśmowo czy jakieś głębsze przemyślenia za tym stoją. Pozdrawiam
gram tylko overy, tylko kursy 1,9 i wyzsze, 3/4 tego co podaje ogladam, czasami dam cos po statach, plus obserwacje ligi od dluzszego czasu, spadki w azji i bet byly powiedzmy o 0,2 a dla takiej ligi to nie jest duzy spadek, dla mnie kurs nie gra. ten typ jest akurat czysto statystyczny, legie ogladam dla przykladu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom