>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Gram takiego dubla: Goffin + Unics Kazan (+17) 5,16 (BETSSON)
Jest też opacja z handi na Goffina, ale ja liczę na to że sobie poradzi i wybieram opcję bardziej ryzykowną. Powodzenia!
 
G 370

golkiper

Użytkownik
w tenisie ważne jest opanowanie, Halep z kamienną twarzą, widać, chyba ją coś boli, ale Cebula jest tak nabuzowana, że mając proste piłki walki na siłę i tu widzę szansę dla Rumunki
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Niesamowity gem Cibulkovej. :O Świetnie to pograła, szacuneczek.
A kolejny gem tragiczny. Typowe WTA. ????
Chciałbym się poruszać tak jak &quot;kontuzjowana&quot; Halep.
W grze -4,5 na Cebulę, ale gdyby ktoś pytał, to widzę value w Halep. Cibulkova w tym drugim secie bardzo nierówna.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Proponuję rzucić okiem na mecz Trump-Murphy, zaraz ostatni finałowy frame, Trump dobrze wbija i jak Shaun da mu szanse to mecz dla Trumpa, teraz jest 1.80 można będzie łapać po 1.60 mam nadzieje
E. Trochę się spóźniłem, już mu dał szansę.. ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
ostatnia wymiana pokazuje kto tu wygra :] halep piłka do zabicia a strzela jak piśka
Gdyby w tenisie liczyło się strzelanie to John z Ivo braliby wszystkie szlemy. ????
EDIT: Ale liniowa zrobiła Halep seta. Cibulkova ugrałaby gema, a tak Halep wzięła oddech i chyba wyciągnie tego gema.
EDIT2: Nie wierzę, taki return, a potem zamiast uderzać to się bawi w nieswoja grę...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
nie no to co one robią to jest istny kabaret ... nie jestem w stanie powiedzieć kto to weźmie
Halep walczy sama ze sobą. Jeśli jakimś cudem to wyciągnie to ogromny szacunek.
EDIT: HAHAHA, wzięła challange wcześniej na piłę, która była kilometr w aucie i nie mogła sprawdzić piły, która poszła w linię. ???? Jak kolega wyżej napisał - kabaret.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom