>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Co sedziowie drukuja w tej pokskiej piłce to masakra
Ty lepiej powiedz gdzie oni nie drukują? Nie wiem, czy ten pomysł z powtórkami nie przeszkodzi trochę w grze, ale one są niezbędne. W co drugim meczu dzieją się absurdy, a każdy taki błąd jest nieprawdopodobnie krzywdzący dla którejś z drużyn.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ty lepiej powiedz gdzie oni nie drukują? Nie wiem, czy ten pomysł z powtórkami nie przeszkodzi trochę w grze, ale one są niezbędne. W co drugim meczu dzieją się absurdy, a każdy taki błąd jest nieprawdopodobnie krzywdzący dla którejś z drużyn.
Ogladasz teraz Gks z Wigrami? Przeciez tam nie bylo zadnego karnego a facet ktory kozialkowal powinien jeszcze dostać żółtą!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ogladasz teraz Gks z Wigrami? Przeciez tam nie bylo zadnego karnego a facet ktory kozialkowal powinien jeszcze dostać żółtą!
Akurat tego meczu nie oglądam, ale w to, że sędzia druknął to Ci wierze w ciemno. Wszędzie tak jest i to nie jest zabawne.
Kuchcik mozna by bylo jeszcze na niektóre sprawy przymknac oko ale sa one takie ewidentne ze ciezko przejsc obok tego.
Dlatego trzeba tych powtórek, innego wyjścia nie widzę. Bo tak jak jest, to być na pewno nie może.
 
jozzy22 675,5K

jozzy22

Użytkownik
Raz drugi trzeci robili by to za darmo to by się naprostowali.
Niech sobie zapłacą za transport,pobyt itd to może zaczną podchodzić do swojej roboty rzetelnie
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Nic nie druknal. Poprostu bardzo realistycznie to wyglądało. Sędzia mógł nie widzieć tego, ze faulu nie bylo
Ha ha no wszyscy widzieli nawet komentujacy ten mecz ale nie sedzia? No nie badz smieszny.
Mam wrazenie ze co roku pzpn robi wszystko aby jakis klub z nizszej klasy wybil sie wysoko w pucharze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom