>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
valentine28 obecny? Tyle cs&#39;a, tyle miało być grania a tu cisza... :c
Na uczelni jestem, nie bardzo mam jak i kiedy pisać, ale przecież nie tylko ja (chyba) podaje typy z cs-a
Na pewno warto pograć w worldsach na Turcję oraz virtusów, Dignitas i epsilon ????
Pisałem moje przewidywania w dziale Esports rano. Na analizę do konkretnych meczów nie bardzo mam póki co czas ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Na uczelni jestem, nie bardzo mam jak i kiedy pisać, ale przecież nie tylko ja (chyba) podaje typy z cs-a
Na pewno warto pograć w worldsach na Turcję oraz virtusów, Dignitas i epsilon ????
Pisałem moje przewidywania w dziale Esports rano. Na analizę do konkretnych meczów nie bardzo mam póki co czas ????
Luźno, dzięki z odp. ✅

Japonia gol uff ????
 
zizouu 191

zizouu

Użytkownik

&lt;table class=&quot;selected_bets overview&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;tenis&quot;&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;sport&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;th&gt;K. Lemstra - M. Jaloviec&lt;/th&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;cancel&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;&quot;&gt;&lt;td class=&quot;type&quot;&gt;1 set - zwycięzca&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;&quot;&gt;&lt;td class=&quot;icon&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt;Typ: K. Lemstra&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odd&quot;&gt;2.25 ⛔
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Korea v Katar / over 7,5 korka @ 1,95 WH...

W drugiej polowie Koreance beda odrabiac straty wiec powinni troche korkow ponabijac, szczegolnie, ze ze skutecznoscia to u nich raczej przecietnie z tego co widzialem w pierwszej polowie.
⛔ Tragikomedia...za szybko strzelili a na Katarczykow nie mozna bylo liczyc ????
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Katar strzeli w 2 połowie @3,25
Koreańce się posypały, a kurs dobry
⛔
E-sport CS
Dania - Turcja TYP : Turcja @2,62
Turcy w pełnym składzie, Duńczycy nie, Xantares ich sam rozjedzie ;)
Dodatkowo dubel z ręcznej :
Perm - Saratov 1 @1,6
Steaua Bukareszt - CSM Fagaras TYP : Steaua -6,5 @1,44
@2,3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom