>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Mam ważne pytanko ???? Jestem w drodze na wesele, a potrzebuje stream na walkę Głowackiego. Nie mam jak wykupić transmisji na ipli dlatego szukam alternatywy. Zna ktoś streamy, które działają na telefonie?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Jest nuke dla Heroic,super ale co glaive dwa razy 1vs1 kennego porobił ????
Mnie osobiście rozbroiła akcja ze snappim który źle policzył sekundy i w sumie wyszedł mu niezły save ak47 :grin: . Co do nuke&#39;a gdyby tak połączyć Terro nV z ct NIP-u to by wszystkich tam gwałcili ^^. Dobra w zasadzie na każdej mapie by tak było, nie tylko na nuke&#39;u ????
Został nam Cobblestone jeżeli nV poprawią grę po stronie CT to nie powinni mieć problemów z wygraniem.

@Edit
Przepraszam, jednak zaczęli po terro, zasugerowałem się tym że na hltv po wejściu na mapę byli po stronie ct
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Larissa/Talita @ 2.75 Bet365 plaża live
⛔ Niemki są w tej chwili najlepsza parą na świecie i tutaj nie ma cienia wątpliwości. Są w formie czy grają nieco gorzej i tak demolują czy to Ross/Walsh czy pary z Brazylii. Sezon należał zdecydowanie dla nich i finał powinien pójść im gładko.

Z mężczyzn można śmiało atakować taki dubel:


https://forum.bukmacherskie.com/f32/siatkowka-plazowa-2016-a-128945-18.html#post6117111

To nie jest faza grupowa, nie będzie gry dla jaj i powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom