>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
przespałem mecz ????
przespales pare k ktore mogles wygrac na kontrze...
Pograne tie break @ 3.43...nic innego nie warte gry....serce mowi del potro drugi set zeby mecz sie przedluzal..jednak rozum mowi Stan...takze tie break najlepsza opcja
 
5567 719

5567

Użytkownik
Niesamowite ile miał pecha Potro w 2 secie do czelendżów. Stachu sprawdzal z 5 razy i za każdym razem miał racje, bo pilka minimalnie styczna z linią. Dawno czegos takiego nie widziałem. DelPo aż nie wierzył :grin:, ale w końcu ugral tego seta.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś polecał już czy jeszcze nie ale o 3 nad ranem meczyk w Pan American cup u23. Meksyk vs Kolumbia

O spotkaniu mogę napisać tyle, że ostatnio cierpiałem na bezsenność i z braku laku śledziłem te rozgrywki. 3 drużyny w grupie, Kolumbia, Meksyk i Gwatemala.

1 mecz:
Meksyk vs Gwatemala kurs na -2.5 wynosił (1.14) Meksyk dostał bęcki pierwszego seta, postanowiłem po ~1.8 puścić -1.5 seta. W drugim secie po w miare równym boju wygrana 25-21. W 3 secie przegrywali praktycznie od początku aż do 23-21. Od tego momentu 23-25. W ostatnim secie wygrali już dosyć przekonująco 25-18.
2 mecz
Gwatemala vs Kolumbia. Kursów niestety nie znam ale na pewno były podobne co do 1 meczu, Kolumbia wygrywa spokojnie do 14,20,21
3 mecz ostatni w grupie
Kolumbia vs Meksyk (1-2 / 1.44-2.62)
Ja tutaj idę zdecydownie w stronę Kolumbii ale w kombinacjach z innymi wydarzeniami, bo handi -1.5 po 1.9 według mnie wejdzie ale wolę zagrać bezpieczniej i mieć tego seta zapasu. Nie wykluczam również szybkiego 3-0.

http://prntscr.com/cfd3ab tak to u mnie wygląda teraz
✅ easy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom