>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
a zagram na 2 set na graessli @ 3.25
hc + 3,5 @ 1,83
i mecz doloze @ 7,50
cos mi intuicja mowi ze moga to wziac ale zobaczymy, drobne bo drobne ale zawsze do przodu bd albo minus )
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
41k widzów i Arabia miałaby przegrać? jeszcze ci szejkowie co 2 minuty pokazywani
Miałem pre Arabię, a potem w przerwie zagrałem u1.5 gola w meczu. Jest bdb. Cieszę się z tego wyniku, ale Arabia mega słaba. W następnym meczu chciałem pograć przeciw nim , ale Irak też nie jest mocny. 0-0HT raczej prawdopodobne z taką grą.
Katar wygrał dziś jeśli chodzi o najbardziej frajerską bramkę. Takiego babola bramkarz zasadził w końcówce, że szok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
loj99 530

loj99

Użytkownik
Tego nie meczu nie ogladałem, ale chyba nie chcesz mi powiedziec, ze tu był karny?
trochę naciągany ale za cały mecz należał się win gospodarzą takie moje zdanie, wiadomo sędzia ustawia mecz w tamtych krajach i często wypacza wynik
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Slowaczki u19 2.0 przy 7-10

@2.25 dobitka
Co to sie odjebalo ? 22-18...23-25 ^^ ? Widzialem 23-21 i bloki

Propo kupowania rano byl debel czelek w bangkoku.

Matosevic z kolezka jakims pre chodzili po 1.14 oddali 1 set w drugim zrobili 6-0 w super tb mieli 8-0 kirsy na skosnych 101 az tu nagle rak ...8-10 ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Miałem pre Arabię, a potem w przerwie zagrałem u1.5 gola w meczu. Jest bdb. Cieszę się z tego wyniku, ale Arabia mega słaba. W następnym meczu chciałem pograć przeciw nim , ale Irak też nie jest mocny. 0-0HT raczej prawdopodobne z taką grą.

Katar wygrał dziś jeśli chodzi o najbardziej frajerską bramkę. Takiego babola bramkarz zasadził w końcówce, że szok.
nom cienko wyglądali, ale dla mnie wynik był znany przed meczem, tylko kursy nieopłacalne.
live około @1.90 @2.50 (tak jak pisałeś) i over 0.5 @1.90
jestem bardzo zadowolony po tym meczu ;)

zapisze sobie w kajeciku żeby spróbować to 0-0 dobry pomysł ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
dobra, do piachu z tymi kobietami ⛔ ⛔ ⛔
walczyc z Aska i nadine zeby tak po dupie dostac z zalosna Anouk, spoko
do jutra, cze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom