>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [33]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Głupota totalna z tym skuterem, jakby nie można było tego inaczej rozwiązać...
P.S. nienawiść Polaków do Brytyjczyków jest dla mnie fenomenem, ktoś powinien zbadać to zagadnienie.
Moim zdaniem głupotę ludzi powinno się badać, bo wypisujesz takie dyrdymały, że nie wiem czy mówisz poważnie. To ty jesteś zaślepiony, prawdopodobnie dlatego że sam zagrałeś w jego stronę. Dla mnie nie ma znaczenia, czy był to Brytyjczyk, Niemiec czy ktokolwiek inny. Łamie zasady, które jednoznacznie mówią - dyskwalfikacja. Każda inna decyzja to zwykła farsa. Takie zasady są od dawna i odchodzenie od tego, tylko dlatego, że to główny faworyt to żart.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
oszustwo i tyle w temacie!!!!
????
@zabek, opróćz Kennyego był tam Malezyjczyk i Niemiec. Chodziło mi głównie o używanie słowa &quot;brytol&quot;.
nie postawiłem złotówki na ten wyścig. Kenny po prostu jest najlepszy i wygrał zasłużenie.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Moim zdaniem głupotę ludzi powinno się badać, bo wypisujesz takie dyrdymały, że nie wiem czy mówisz poważnie. To ty jesteś zaślepiony, prawdopodobnie dlatego że sam zagrałeś w jego stronę. Dla mnie nie ma znaczenia, czy był to Brytyjczyk, Niemiec czy ktokolwiek inny. Łamie zasady, które jednoznacznie mówią - dyskwalfikacja. Każda inna decyzja to zwykła farsa. Takie zasady są od dawna i odchodzenie od tego, tylko dlatego, że to główny faworyt to żart.
Pełna racja! A takie pisanie &#39;brawo Kenny&#39; tylko dlatego, że zagraliście zakład to trochę słabo, zwłaszcza, że gość powinien zostać wykluczony :grin:
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
????
@zabek, opróćz Kennyego był tam Malezyjczyk i Niemiec. Chodziło mi głównie o używanie słowa &quot;brytol&quot;.
nie postawiłem złotówki na ten wyścig. Kenny po prostu jest najlepszy i wygrał zasłużenie.
Brytol to obraźliwe, wyrażające jakąś pogardę określenie? Pierwsze słyszę
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
????
@zabek, opróćz Kennyego był tam Malezyjczyk i Niemiec. Chodziło mi głównie o używanie słowa &quot;brytol&quot;.
nie postawiłem złotówki na ten wyścig. Kenny po prostu jest najlepszy i wygrał zasłużenie.
Dla mnie to jest mega słabe, co zrobili sędziowie. Jeśli sytuacja byłaby odwrotna tzn. Eilers jako pierwszy za szybko ruszył, to by go wykluczyli. Dopóki będzie się popuszczać faworytom w różnych sportach, to zwyczajnie rywalizacja traci sens.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Brytol to obraźliwe, wyrażające jakąś pogardę określenie? Pierwsze słyszę
sufiks -ol dodaje znaczenie pejoratywne
głupol, katol, kibol...

no dobra, kurczowo trzymając się przepisów powinni wywalić Malezyjczyka, Brytyjczyka i Niemca.
Polak zdobyłby medal. Czy na niego zasłużył? Pokazał to chyba wyścig w pełnym składzie...
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
sufiks -ol dodaje znaczenie pejoratywne
głupol, katol, kibol...

no dobra, kurczowo trzymając się przepisów powinni wywalić Malezyjczyka, Brytyjczyka i Niemca.
Polak zdobyłby medal. Czy na niego zasłużył? Pokazał to chyba wyścig w pełnym składzie...
To, że nie zdobył medalu przy trzecim starcie nie świadczy o tym, że taka sama sytuacja byłaby przy pierwszym starcie. To nie jest konkurencja wytrzymałościowa tylko sprinterska. Chyba nie muszę mówić, że przygotowanie już odpowiedniej prędkości jest sporym wysiłkiem, a robili to trzykrotnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom