>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [33]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Za godzinę znowu pływanie na 10km.
Pływanie - 10km otwarty akwen - Mężczyźni

Ferry Weertman wygra zawody @ 8.50 Bet365

Holender to wicemistrz świata z 2015r i tegoroczny mistrz Europy. Z tego co zauważyłem posiada on bardzo mocny finisz. Jest najszybszy w całej stawce i jeżeli na dystansie nie straci będzie piekielnie groźny.
Faworytem numer jeden wydaje się być Amerykanin Jordan Wilimovsky, ale nie mam pewności czy nie będzie odczuwał zmęczenia po startach na 1500m. Tam pływał w eliminacjach, potem w finale gdzie zajął 4 miejsce, ale bardzo osłabł na ostatnich 200-300m. Może to mieć znaczenie na ostatnich 2-3km kiedy będą decydowały się losy medali. Weertman nie jest tutaj bez szans. Tym bardziej, że wczoraj jego koleżanka pokazała moc i jest spora szansa, że on również bardzo dobrze przygotował się do tych IO.
Można spróbować jak ktoś chce, ale kurs już nieco spadł.
✅✅✅ WYGRANA!!!!

Klasa na finiszu. Poszedł końcówkę jak dzik za Grekiem. Jeszcze pięknie klepnął w tablicę, wyłączył czas i mega kurs zabity!!! :grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Musi być wygrana. Wyraźnie widać na powtórkach jak pierwszy klepnął w tablicę i wyłączył czas. Grek źle dopłynął i szukał tablicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Pytanko czy ktos ma numer w orange i chcialby podeslac mi darmowego smsa na jutrzejsze &quot;srody z orange&quot; w multikinie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom