>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
palemki 62

palemki

Użytkownik
Ajax w sparingach jakoś do mnie nie przemawia, tutaj niby Liga Mistrzów więc mogą się spiąć,ale nie muszą. A co z Milikiem? będzie grał wiadomo coś?
Milik, Bazoer i Gudelj oni nie zagraja na 100% Cala reszta jest zdrowa ale maja zagrac tez mlodzi. Trener mowil ze nie boja sie przeciwnika itp ;)
Jasper Cillessen
Kenny Tete
Joël Veltman
Jairo Riedewald
Anwar El Ghazi
Daley Sinkgraven
Davy Klaassen
Amin Younes
Heiko Westermann
Vaclav Cerny
Mateo Cassierra
Lasse Schöne
Kasper Dolberg
Nick Viergever
Donny van de Beek
Diederik Boer
Mitchell Dijks
Richairo Zivkovic
Tak wypowiedzial sie nowy trener o PAOKU &quot;Oglądaliśmy ich w starciach przeciwko Twente, ale również ostatnio przeciwko Limasollowi. Spoglądaliśmy na styl gry, ale również indywidualnych zawodników. Nie sądzę, aby mieli coś, co może nas zaskoczyć. Przygotowaliśmy drużynę i rozmawialiśmy o rywalu.&quot;
Ja osobiscie ide w strone ajaxu nie sugerowalbym sie towarzyskimi. Ajax cwiczyl inne rozegranie presingiem co mozna bylo zobaczyc w 2 meczach i wyszlo to nawet dobrze.
Sam trener jest nowy wiec musial testowac tym bardziej ze mial okres przygotowawczy.
Kursy beda spadac aktualnie @1.60 wiec poki co warto.
Ciekawie wyglada ajax win + shakhtar win Young Boys duzo kontuzji.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ajax w sparingach jakoś do mnie nie przemawia, tutaj niby Liga Mistrzów więc mogą się spiąć,ale nie muszą. A co z Milikiem? będzie grał wiadomo coś?
ja tam bym z tym Ajaxem uważał. kto nie pamięta, niech przypomni sobie zeszłoroczne ich zmagania w kwalifikacjach LM. Druga sprawa to PAOK. Czyli drużyna grecka. PAOK to zawsze duża niewiadoma. Raz potrafią super zagrać, a raz kiche. Trzecia sprawa, to braki w Ajaxie. A czwarta to fakt, jak wyglądała końcówka ligi w wykonaniu Ajax i jak przegrali ligę :p
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
A czwarta to fakt, jak wyglądała końcówka ligi w wykonaniu Ajax i jak przegrali ligę :p
co ma piernik do wiatraka? To Ty też jak zaliczyłeś wtope to już do dzisiaj płaczesz z tego powodu? no proszę Cię ???? oni już dawno zapomnięli o zeszłym sezonie i nikt o tym nie myśli, że im nie wyszło... nowy sezon, nowe nadzieje...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
co ma piernik do wiatraka? To Ty też jak zaliczyłeś wtope to już do dzisiaj płaczesz z tego powodu? no proszę Cię ???? oni już dawno zapomnięli o zeszłym sezonie i nikt o tym nie myśli, że im nie wyszło... nowy sezon, nowe nadzieje...
no może masz trochę racji. ale trzeba pamiętać, że gdyby wtedy wygrali to by dzisiaj nie musieli grać w kwalifikacjach ????
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
no może masz trochę racji. ale trzeba pamiętać, że gdyby wtedy wygrali to by dzisiaj nie musieli grać w kwalifikacjach ????
no to dla mnie z tego wniosek płynie tylko taki, że ambitnie podejdą do meczu i będą walczyć zacieklej... ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Dzieki wszystkim za szybka odpowiedz ????
na livescore itp tylko wynik koncowy takze zapewne nigdzie tego jakos sledzic sie nie da?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom