>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
to jak się zalogowałeś:grin:
Po prostu jak wchodzę na i chcę się zalogować to tak jakby nie przeskakiwało na moje konto. Jak chcę wejść w czat to nie ma przekierowania i tak jakbym nie miał internetu. I ogólnie nie widzę zakładów, kursów i tak dalej, tylko bet365, i te wszystkie zakładki na górze strony. :p
 
everto 20,2K

everto

Użytkownik
Po prostu jak wchodzę na i chcę się zalogować to tak jakby nie przeskakiwało na moje konto. Jak chcę wejść w czat to nie ma przekierowania i tak jakbym nie miał internetu. I ogólnie nie widzę zakładów, kursów i tak dalej, tylko bet365, i te wszystkie zakładki na górze strony. :p
to nie możesz sie zalogować ? jaka masz przegladarke?
zobacz na mobile odpal ja na kompie fajna przerzucilem sie na nia jak jakas przegladarka nie pamietam blokowala mi rozne strony
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Po prostu jak wchodzę na i chcę się zalogować to tak jakby nie przeskakiwało na moje konto. Jak chcę wejść w czat to nie ma przekierowania i tak jakbym nie miał internetu. I ogólnie nie widzę zakładów, kursów i tak dalej, tylko bet365, i te wszystkie zakładki na górze strony. :p
Wyczyść flash cookies i po kłopocie =)
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
MSK Zilina B - Spartak Trnava B 22min 0-0
Spartak +0,5 @1,95
e: 10min i pozmieniały sie bardzo znacząco kursy więc odrazu zamknąłem z zyskiej przy wyniku 0-0, nie jestem pewny tego meczu ;)
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Napisałbym w DNTB, ale skoro pozamykane to dam tutaj :grin:
1.42 na wygraną Niemek do zera pojutrze to zakład z 99.9% szans powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja z Kamilem Vackiem? Były informacje, że Piast go wykupił, a potem się okazało, że trenuje w drugoligowym czeskim klubie, który jest satelickim zespołem Sparty, bo nie załapał się na obóz Sparty.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Benfica - kobiety vs Espanyol - kobiety, buk365
przy 0:1, @2.15, 0.0,-0.5 Espanyol, handi azjatyckie na 1 połowę, Benfica w 10, Espanyol przeważa, można spróbować
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Benfica - kobiety vs Espanyol - kobiety, buk365
przy 0:1, @2.15, 0.0,-0.5 Espanyol, handi azjatyckie na 1 połowę, Benfica w 10, Espanyol przeważa, można spróbować
przeczekałem troszke i pograłem -0,5FT w strone Espanyolu przy 0-1 @1,875
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Benfica - kobiety vs Espanyol - kobiety, buk365
przy 0:1, @2.15, 0.0,-0.5 Espanyol, handi azjatyckie na 1 połowę, Benfica w 10, Espanyol przeważa, można spróbować
0:1, pół zwrot
@Danny. - dzięki;)
@raveman - też podbiłem, mam nadzieję, że jeszcze jedną wsadzą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom