>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nie jestem specem od tenisa, ale zauważyłem, że w turniejach warto grać wysokie kursy na gospodarzy i lepiej się na tym wyjdzie niż walić faworytów po kursie 1,2 czy 1,3
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Wczoraj się zastanawiałem czy Donskoy zrobi wała ze słabiutkim Elginem ale odpuściłem...Jednak jak gra dwóch Rosjan i jest taki zdecydowany faworyt to często przynajmniej pierwszego seta muszą skręcić.Typowanie tenisa to często bardziej szukanie wałków niż stawianie na umiejętności czysto sportowe.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dziś Woźniak pokona Errani u siebie. Wiadomo, że Woźniak nic wielkiego, ale coś czuje, że włoszka puści mecz gospodyni
 
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
wczoraj u Panów puszczali 2 mecze gospodarzom to i kobiecie coś trzeba puścić a włoszka jak to włoszka, na mączce mocna a reszta nawierzchni bez szału

Czy ja wiem. Errani gra teraz taki tenis że na hardzie lepiej zagra jak na cegle. Nie jest taka zla na szybkich nawierzchniach. Ostatnio z formą było na bakier więc musi być tylko lepiej. Radwańskiej gra się lepiej na hardzie bo gra siła przeciwnika i sam kort daje pędu piłce. Errani tez z tego korzysta.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
beka beką, ale kurs 1,8 ja Jerzego i on to weźmie dziś
wiadomo, dawno nie grał, ale twarda nawierzchnia to serwem weźmie a rywal to dno
 
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
beka beką, ale kurs 1,8 ja Jerzego i on to weźmie dziś
wiadomo, dawno nie grał, ale twarda nawierzchnia to serwem weźmie a rywal to dno
Nie zastanawiałem się nad tym ale rozpatrzenia ta gierkę. Jakby co będzie w dziale. Która godzina startują ?
Jurek jak tyle czasu się odświeżal na ten mecz, to musi być teraz jak z żelaza. Nieźle się wyzylowal ...
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
jego stary mówił, że potrzebuje gier, więc nie ma powodu odpuszczać.
Jeśli przegra to przez brak formy a nie odpuszczanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom