>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
niech zgadne dzis masowka przeciw Koronie byla?
hehe smacznego
ogoń Szczecin - Korona Kielce
Typ: 1 Kurs: 1.83 Betano
Aż tyle na Pogoń?
Biore już dziś bo zapewne kursy polecą.
Co Korona robiła w Lubinie wszyscy widzieli. Miazga w 35 min i po meczu więc i tym razem nie powinno być inaczej.
Pogoń całkiem niezły mecz w Krakowie.Przy odrobinie szczęścia mogli się pokusić o wyjazdowe zwycięstwo.
Cóż co się odwlecze to nie uciecze.
Tym razem jak dla mnie pewny winner gospodarzy.Koronie w tym składzie będzie strasznie ciężko cokolwiek ugrać w tej lidze.

Też myślę, że warto iść w stronę wygranej Pogoni. Portowcy mimo porażki, potrafili kreować sytuacje w meczu z Wisłą. Korona zaczęła grać w momencie, gdy Zagłębie miało już pewny wynik. Liczę na pewną wygraną Pogoni.
Drugi typ, w który moim zdaniem warto zainwestować to wygrana Lechii z Górnikiem Łęczna. O potencjale Lechii już wielokrotnie pisano przed rozpoczęciem sezonu, ale z Płocka wyjechali bez punktów. Tym razem rywalem Górnik Łęczna, jeden z głównych kandydatów do spadku. Mecz ma się odbyć w Lublinie - moim zdaniem to utrata atutu własnego boiska przez i tak mocno przeciętnych Górników. Lechia drugiego meczu z rzędu nie utopi, tym razem pewnie pokona swojego przeciwnika.
Typy:
Pogoń - Korona | 1 - 1,83 w Betano

Pogoń Szczecin vs Korona Kielce
Pogoń Over 2.5 @ 4.25 Betano
Pogoń &amp; Over 1.5 @ 2.38 Betano

Trzeba kuć żelazo póki gorące. Pogoń mimo porażki w Krakowie zagrała dość dobrze wg statystyk mieli więcej strzałów od Wisły i gdyby nie doskonały wolny, wywieźliby 1 punkt z Krakowa.
Korona - no cóż przez tydzień się nic nie zmieni. Grupa niezgrana, każdy gra jakby mu się nie chciało, trener widać nie ma posłuchu w zespole. Gdyby nie mecz z Partizanem, Zagłębie wygrałoby tu i z 7:0, ale zaczęli się bawić i kombinować i to dobrze nie wyszło. Obrona jest bardzo dziurawa.
Nie zdziwię się, jeśli Pogoń strzeli 3, 4 lub więcej bramek, pierwszy mecz przed własną publiką, można się pokazać, Pogoń ma fajne stałe fragmenty gry, a Korona w trakcie rzutów rożnych Zagłębia zbyt pewnie nie wyglądała. Stracili 2 bramki + karny.
Jeśli nadal w obronie ma grać: Verkhovtsov, to lepiej, żeby grał jakiś junior, który przynajmniej ogra się w Ekstraklasie.
Naszła mnie taka refleksja, że dobrze, że jest ten limit obcokrajowców spoza UE, bo naprawdę postawa nie których graczy woła o pomstę do nieba.
Okienko się nie skończyło i mam nadzieję, że się ogarną w Kielcach.
Z tego co wiem, to są przymiarki do powrotu Kiełba, ale to następna &quot;gwiazda&quot;, jeszcze tylko Korzym i pierwsza liga, chociaż Korzym w Sandecji , to chociaż tyle .
myślę, że warto grać.
i tak pewnie ze dwadziescia jeszcze
nie mam nic do autorow porzadne chlopaki ale polska liga
hehe
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Fabio jak wejdzie na obroty to nie ma co zbierać. Kapitalnie się ogląda jego grę, ale tylko wtedy, kiedy mu się chce :p. Analogiczna sytuacja z Monfilsem i Brownem. Niesamowity potencjał mają goście, ale psychika przedszkolaka :p
Fabio 1,57 Bet365
Chce mu się dzisiaj, to najważniejsze.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Fabio jak wejdzie na obroty to nie ma co zbierać. Kapitalnie się ogląda jego grę, ale tylko wtedy, kiedy mu się chce :p. Analogiczna sytuacja z Monfilsem i Brownem. Niesamowity potencjał mają goście, ale psychika przedszkolaka :p

Fabio 1,57 Bet365

Chce mu się dzisiaj, to najważniejsze.
poprawka mała, zachciało mu się w 2 secie i kurs był piękny wtedy na niego bo się po prostu zdenerwował i zaczął grać
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wisla podlozyla sie
jakie powiazania wchowczyk ma z Arka pewnie takie ze najbardziej skorumpowany klub i trener pasuje jak ulal
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
to drewno idzie po drugi tytul z rzedu ???? ? atp stacza sie na dno
Może trochę szacunku dla Ivo?Są tu osoby które mają odmienne zdanie na temat Ivo akurat mi podoba się jego gra.Teraz to są już jego ostatnie szanse na zdobycie tytuł bo latka lecą
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Krasko widze w tvn 24 szmaty jakos miekko laduja zawsze
Wdowcyk w pilce, Krasko w dezinformacji
Swoja droga ci terrorysci juz nudni sa mogliby cos lepszego wymyslec powtarzaja sie juz mi nie imponuja, co im to da ze ktorys przypieprzy autem w tlum czy wystrzela magazynek jak za chwile wyladuje w raju
mogliby cos wymyslec np jakis teleportator zeby byc niezniszczalni i wtedy co powiedza wladze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom