>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
P 73

phamrol

Użytkownik
Kazdemu zycze wygranych, ale po zwycięstwie Brazylii jakos spokojniej na duszy... Pewnie nie darowalbym sobie, ze mozna bylo zagrac na wygrana, a nie kombinować.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Każdy mecz Wam śmierdzi... Przed meczem wygrana USA pewniak, a 3-1 to juz w ogóle, a jak wyszło to każdy widzi. Na koncu i tak bukmacher zarobiony.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Nie
250 pln po kursie 2,50 grałem
Ale co pajace odstawili
Ten mecz jednak śmierdział
Wynik 12-9 i komentator mowi ze tutaj Brazylia jeszcze.nie.przegrała, jakkby wiedział że coś jest na rzeczy
nie masz racji, chyba mi nie powiesz ze ta akcja przy meczowce byla zaplanowana?
e: mowie o 3 secie
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
nie masz racji, chyba mi nie powiesz ze ta akcja przy meczowce byla zaplanowana?
e: mowie o 3 secie
Co Wy z tą meczówką wszyscy?Ten serwis nie był przy piłce meczowej skoro serwowali Brazole,nawet na logikę jak ktoś nie oglądał można się domyślić...
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Co Wy z tą meczówką wszyscy?Ten serwis nie był przy piłce meczowej skoro serwowali Brazole,nawet na logikę jak ktoś nie oglądał można się domyślić...
Po prostu smieszna sytauacja, ale nie wiem czego nie rozumiesz? Wynik 24:23 dla USA i serwis Brazylii w aut, zawodnik uciekal od pilki ale ja zawadzil, prosciej nie potrafie wybacz
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Final six
Na trybunach pustki
Mecze kodowane, oglądalność 100 tys?
Polska odpadła to też in minus dla organizatorow
Oni grają w jednej druzynie, zawodnicy trenerzy organizatorzy telewizja komentatorzy bukmacherzy
Kasa musi się zgadzać a nie końcowe miejsce czy puchary
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Po prostu smieszna sytauacja, ale nie wiem czego nie rozumiesz? Wynik 24:23 dla USA i serwis Brazylii w aut, zawodnik uciekal od pilki ale ja zawadzil, prosciej nie potrafie wybacz
To nie było przy piłce meczowej tylko przy równowadze...Nie było wyniku 24-22 dla USA bo cudem doprowadzili do po 23...Pierdolita tu czasem takie głupoty,że szok....Gdzie się podziali Ci starzy ogarnięci goście?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom