>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Martin wyciagnal, obronil meczowe, powachal 7 setowych z rzedu = KLIZAN win TB (złamał na 7;5 wiec zwrot xD)
lepszych telenoweli w tv nie puszczaja
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ja myślę że sfixują, tak jak Melzerowie to zrobili bo wszyscy naparzali na Jurgena a wiadomo jak to się skończyło ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Ja myślę że sfixują, tak jak Melzerowie to zrobili bo wszyscy naparzali na Jurgena a wiadomo jak to się skończyło ????
Sam pisałeś wcześniej, że pewnie Jurgenowi dadzą wygrać turniej bo tamto sramto, a teraz wiedziałeś że młodszy wygra, ty jesteś no domyśl się jaki xD
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
co to słovaki też się dogadali? to jest chore
No wiesz znają się od kilku lat jeszcze z juniorskich rozgrywek + reprezentacja...
Jak najlepiej ustawić mecz? Dogadać się w 4 oczy... Nie tak jak to zrobił głąb Cecchinato!
Klizan wygrał w tym sezonie dwa turnieje rangi ATP500, za rok w tych turniejach w których będzie bronił punktów znając życie będzie dużo lepsza obsada, na zdrowy rozum niepotrzeba mu już więcej tytułów bo po co? On już zrobił w tym sezonie maximum, mecz w końcówce drugiego seta jak Telenowela brazylijska... Nie widziałem ale obejrzę i wyczuwam niezłe aktorstwo ????
Znając życie i że to są zawodnicy z tego samego kraju a Klizan już zrobił maxa w tym sezonie, pewnie wygra Martin ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Sam pisałeś wcześniej, że pewnie Jurgenowi dadzą wygrać turniej bo tamto sramto, a teraz wiedziałeś że młodszy wygra, ty jesteś no domyśl się jaki xD
JA COŚ TAKIEGO PISAŁEM?! Jeśli tak pisałem to znajdz mi ten post... Masz problemy z pamięcią chłopcze ????
PISAŁEM ŻE NIE BĘDZIE 2-0 nie znając kursów i że wyczuwam OVER a nie pisałem że wygra JURGEN
Geniuszu pamięci forumowej!
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
JA COŚ TAKIEGO PISAŁEM?! Jeśli tak pisałem to znajdz mi ten post... Masz problemy z pamięcią chłopcze ????

PISAŁEM ŻE NIE BĘDZIE 2-0 nie znając kursów i że wyczuwam OVER a nie pisałem że wygra JURGEN

Geniuszu pamięci forumowej!
Przecież nie będę przewalał tysiąca twoich bezsensownych postów, żeby to znalezsc ja wiem co widziałem, a chłopcze możesz pisać do swoich kolegów, jeśli ich masz ????
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Gawronix pisales tak wczoraj potwierdzam ???? dużo ten użytkownik jeszcze musi zwyzywac zawodników i pisać że każdy sprzedaje zeby go zbanowac ? Jakiś mod może mi nawet na PW odpisac
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Przecież nie będę przewalał tysiąca twoich bezsensownych postów, żeby to znalezsc ja wiem co widziałem, a chłopcze możesz pisać do swoich kolegów, jeśli ich masz
Nie pisałem że wygra Jurgen, nie podejmowałem się typowania tego spotkania, wspomniałem tylko o overze!!! Jak masz problemy z pamięcią kup sobie Bilobil, na koncentrację, na pamięc
Pozdro!!!
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Gawronix pisales tak wczoraj potwierdzam dużo ten użytkownik jeszcze musi zwyzywac zawodników i pisać że każdy sprzedaje zeby go zbanowac ? Jakiś mod może mi nawet na PW odpisac
ZNAJDZ MI TEN POST, pisać można jedno nie znając kursów a typować takie spotkanie to druga sprawa...
POZDRO!!!
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Nie pisałem że wygra Jurgen, nie podejmowałem się typowania tego spotkania, wspomniałem tylko o overze!!! Jak masz problemy z pamięcią kup sobie Bilobil, na koncentrację, na pamięc

Pozdro!!!
nie umiesz nawet przeczytać prostego tekstu gdzie ja CHŁOPCZE napisałem, że wygra z młodszym bratem, pisałem o turnieju, ale z Tobą to jak do ściany bez odbioru, żyj dalej w wirtualnym świecie gdzie jesteś kim ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom