>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [28]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Przez wiatr podzielił się peleton. Niestety w drugiej grupie jest Meintjes, traci około 1:30 do Froome&#39;a. Jest tam też Barguil, a w konsekwencji Tom Dumoulin.Tony Martin pracował w głównej grupie, ale już odpada i pewnie dojedzie ze sporą stratą.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Przez wiatr podzielił się peleton. Niestety w drugiej grupie jest Meintjes, traci około 1:30 do Froome&#39;a. Jest tam też Barguil, a w konsekwencji Tom Dumoulin.Tony Martin pracował w głównej grupie, ale już odpada i pewnie dojedzie ze sporą stratą.
A Rodriguez?
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Monroe/Sitak 1set @3.20

Monroe/Sitak 1set @4.10

Monroe/Sitak mecz @2.50
Nie ma to jak prowadzic w tb 4:2 odlamujac w ostatnim momencie przed tb i przegrac w tb 5 pilek z rzedu broniac punktow za cwiercfinal z ubieglego roku.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Jechal w pierwszej grupie. Teraz obie sie polaczyly.



Jakis konkretny powod?
Czyli Rodriguez vs Meintjes jeszcze otwartą sprawą bo jadą w jednej grupie? Czy coś źle zrozumiałem?

Tak mi się przynajmniej wydaje, że teraz obaj jadą w jednej grupie. Część zawodników dojechała. Na pewno FDJ, a tam cały czas na przedzie przy FDJ jechał Meintjes.
Dzięki
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Czyli Rodriguez vs Meintjes jeszcze otwartą sprawą bo jadą w jednej grupie? Czy coś źle zrozumiałem?
Tak mi się przynajmniej wydaje, że teraz obaj jadą w jednej grupie. Część zawodników dojechała. Na pewno FDJ, a tam cały czas na przedzie przy FDJ jechał Meintjes.
Więcej będę mógł powiedzieć, jak się rozpocznie podjazd i będą odpadać kolarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom