>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [27]

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Trafność typów a wiedza o tenisie i poszczególnych zawodnikach? Dawaj podaj inne przykłady kiedy Sela dobrze serwował ???? Czekam na Twoje wypociny.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Czemu gracie na Karlovicia?
Wystarczy ze wylaczy mu sie serwis i mlody go bierze, nie mowiac o tym ze moze byc 5 setow
Fakt, Ivo bez serwisu z młodym &quot;Djoko&#39;&#39; nie ma zbyt czym go zaskoczyć. Ale Ivo bez serwisu? Nie ma takiej opcji. Ivo bierze dziś. E: ciekawym przypadkiem jest Willis, on nie zarabia nawet chyba, sam płaci za siebie. A z Berankisem może powalczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
domell 454

domell

Użytkownik
Wszystko zależy od perspektywy. Trzeba zadać sobie pytanie - kim jest Robert Lewandowski, jakiego formatu piłkarzem? Cóż, zawodnik pretendujący do TOP5 Balona jest raczej uważany za Cracka. Dlatego oczekuję, że na turnieju takiej rangi strzeli jedną-dwie bramki, będzie decydujący. Ale poczekajmy - tu nie bramki są problemem. Problemem jest brak jakichkolwiek sytuacji i to już jest martwiące. Jednak na razie warto się wstrzymać - wciąż może być Zidane&#39;m z 1998.

Zadania zadaniami - fajnie, że nie traci piłek, rozpycha się między obrońcami (choć to jest mocno mitologizowane), często widać jego ogromne doświadczenie, ale ja gościa traktuję za Cracka, a nie jakiegoś Pawła Kryszałowicza, żebym takim występem mógł być usatysfakcjonowany. I jeszcze raz - tu nie chodzi jedynie o bramki - wystarczy spojrzeć jak zepsuł kontrę... a wystarczyło przyjąć piłkę w pierwszym tempie.

Spójrz na Ronaldo - gra dramatyczny turniej, a w decydującym meczu pociągnął Portugalię. To jest ten boski pierwiastek, dowód, dzięki któremu Ronaldo jest tu, gdzie jest. Czekam na Lewego.
Witam, wczoraj do reszty pochłonęły mnie mecze i nie miałem czasu odpisać więc zrobię to dziś.
Sytuacja na euro w jakiej była Polska a Portugalia znacznie się różniła. Nasza reprezentacja na tym turnieju jeszcze nie przegrywała, ani razu nie musiała odrabiać strat, nie musiała również stawiać na grę ofensywną kosztem defensywy tak jak musieli zrobić to nasi rywale w ćwierćfinale w meczu z Węgrami.
Drugą rzeczą na którą mam inny pogląd jest specyfika obu zawodników. Ronaldo jest stworzony do dryblingu, jest geniuszem techniki, ma świetne przyspieszenie i bardzo dużą łatwość w kreowaniu (sobie bądź innym) sytuacji. Lewandowski jest uzależniony od podań, ciężko gra się napastnikom jeśli drużyna jest nastawiona defensywnie (z różnymi wariantami pressingu w zależności od rywala) i grę głównie z kontry. Tacy zawodnicy jak Lewy, Ibra, Higuain czy Aguero nigdy nie będą wyglądali rewelacyjnie jeśli partnerzy im w tym nie pomogą. Tak więc nota Lewandowskiego nie jest tylko zależna od niego.
A co do geniuszu Ronaldo. Gdyby wykorzystał rzut karny w meczu z Austrią to Portugalia mogłaby być spokojna o awans. Spójrz co zrobił Robert, podszedł jako pierwszy do jedenastki, wziął presję na siebie i dał sygnał. Pomimo że rzuty karne we wszystkich budziły wielkie emocje, ja nie zauważyłem żeby któryś ze strzelców panikował. Szli jak po swoje! Lewy zrobił to czego dziś w nocy nie zrobił Messi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Witam, wczoraj do reszty pochłonęły mnie mecze i nie miałem czasu odpisać więc zrobię to dziś.
Sytuacja na euro w jakiej była Polska a Portugalia znacznie się różniła. Nasza reprezentacja na tym turnieju jeszcze nie przegrywała, ani razu nie musiała odrabiać strat, nie musiała również stawiać na grę ofensywną kosztem defensywy tak jak musieli zrobić to nasi rywale w ćwierćfinale w meczu z Węgrami.
Drugą rzeczą na którą mam inny pogląd jest specyfika obu zawodników. Ronaldo jest stworzony do dryblingu, jest geniuszem techniki, ma świetne przyspieszenie i bardzo dużą łatwość w kreowaniu (sobie bądź innym) sytuacji. Lewandowski jest uzależniony od podań, ciężko gra się napastnikom jeśli drużyna jest nastawiona defensywnie (z różnymi wariantami pressingu w zależności od rywala) i grę głównie z kontry. Tacy zawodnicy jak Lewy, Ibra, Higuain czy Aguero nigdy nie będą wyglądali rewelacyjnie jeśli partnerzy im w tym nie pomogą. Tak więc nota Lewandowskiego nie jest tylko zależna od niego.
A co do geniuszu Ronaldo. Gdyby wykorzystał rzut karny w meczu z Austrią to Portugalia mogłaby być spokojna o awans. Spójrz co zrobił Robert, podszedł jako pierwszy do jedenastki, wziął presję na siebie i dał sygnał. Pomimo że rzuty karne we wszystkich budziły wielkie emocje, ja nie zauważyłem żeby któryś ze strzelców panikował. Szli jak po swoje! Lewy zrobił to czego dziś w nocy nie zrobił Messi ;)
Dobre masz podejście ✅
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Drugą rzeczą na którą mam inny pogląd jest specyfika obu zawodników. Ronaldo jest stworzony do dryblingu, jest geniuszem techniki, ma świetne przyspieszenie i bardzo dużą łatwość w kreowaniu (sobie bądź innym) sytuacji.
Mylisz się. Zatrzymałeś się na 2011 bądź 2012 roku. Ronaldo nie jest obecnie zawodnikiem stworzonym do dryblingu. Z dryblera, jakim był w Manchesterze i, powiedzmy, podczas dwóch sezonów w Madrycie, stał się poacherem, killerem. Rozmawiasz w tym momencie z osobą, która ogląda mniej więcej 97% spotkań Realu w sezonie - nie przypominam sobie w jego wykonaniu wygranego pojedynku 1vs1. Spójrzmy zresztą na ostatnie bramki - pierwsza bramka z Węgrami? Po asyście. Druga? Wykończenie dośrodkowania. Nie umniejsza to jego geniuszowi, ale to sprowadza się do antycypacji, umiejętności wykończenia, znalezienia się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Wykończył jak nikt inny na świecie, ale sam sobie sytuacji nie wykreował.
Z tą szybkością to także jest mit, bo z roku na rok wygląda pod tym względem coraz słabiej i w tym sezonie wielokrotnie przegrywał pojedynki szybkościowe z obrońcami, do czego nie przyzwyczaił w latach poprzednich.
Nie róbmy także z Lewandowskiego impotenta, który uzależniony jest od partnerów. Nie, to nie jest Higuain, to nie ten typ napastnika i także potrafi wykreować sytuacje partnerom.
Tacy zawodnicy jak Lewy, Ibra, Higuain czy Aguero nigdy nie będą wyglądali rewelacyjnie jeśli partnerzy im w tym nie pomogą. Tak więc nota Lewandowskiego nie jest tylko zależna od niego.
Ja tam wielokrotnie widziałem, gdy Ibra czy Aguero jedną, indywidualną akcją rozstrzygali wynik spotkania ;). Nie, Ronaldo nie będzie wyglądał dobrze, gdy partnerzy mu w tym nie pomogą, to proste. Nawet w meczu z Wolfsburgiem, który okazał się jego popisem i skrótowo określany jest meczem wygranym przez Ronaldo musiał dostać podanie od Carvajala czy Kroosa.
Swoją drogą Lewandowski porównywany jest do Benzemy - cóż, akurat Benzema jest takim zawodnikiem, że nie potrzebuje partnerów, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie. Miał mnóstwo meczów, gdy nie strzelał bramki, a prezentował się świetnie ;).
A co do geniuszu Ronaldo. Gdyby wykorzystał rzut karny w meczu z Austrią to Portugalia mogłaby być spokojna o awans. Spójrz co zrobił Robert, podszedł jako pierwszy do jedenastki, wziął presję na siebie i dał sygnał. Pomimo że rzuty karne we wszystkich budziły wielkie emocje, ja nie zauważyłem żeby któryś ze strzelców panikował. Szli jak po swoje! Lewy zrobił to czego dziś w nocy nie zrobił Messi
Wiesz, Ronaldo strzelił decydującego karnego w finale Ligi Mistrzów, myślę, że ciążyła na nim większa presja niż na osobie strzelającego pierwszego karnego w 1/8 Euro ;). Jeśli z tych dwóch karnych musiał spudłować jednego - nie mam wątpliwości który moment bym wybrał i myślę, że Ronaldo zgodziłby się ze mną. Zwłaszcza, że pudło w meczu z Austrią ostatecznie... okazało się zbawienne, bo trafienie mogło zapewnić Portugalii miejsce w cięższej części drabinki i - być może - nie byłoby ich już w turnieju.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ivo 3:0 @3,3
Do łapania jak Corić utrzyma swoje drugie podanie.
Panowie jakieś ładne streamy do meczów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom