>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Pieknie Halsen :razz:

norweskie niskie ligi raz na 2/3 robią sobie łamaki więc warto grać i zarabiać ✅
a już szczególnie jak grają drugie czy trzecie zespoły - wtedy zabawa na całego co widać w meczu Odd III

mam nadzieję że skorzystaliście :cool:
 
domell 454

domell

Użytkownik
@duda
@domell
Jak sie Czechy prezenotwalo, chodzi mi glownie o ofensywe?
Jak widzicie dzisiejszy mecz? Od razu pojda ostro do przodu?
Wiadome jak chca awansowac to musza to wygrac
Z Hiszpanią mocno defensywnie, jedyne zagrożenie stworzyli po rzucie wolnym. To że Hiszpanie wygrali tylko 1-0 mogą zawdzięczać Cechowi i nieskuteczności mistrzów europy.
Z Chorwacją wyszli bardziej ofensywnie ale szału nie robili. Chorwacja powinna spokojnie dowieść zwycięstwo.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Pieknie Halsen :razz:
norweskie niskie ligi raz na 2/3 robią sobie łamaki więc warto grać i zarabiać ✅
a już szczególnie jak grają drugie czy trzecie zespoły - wtedy zabawa na całego co widać w meczu Odd III
mam nadzieję że skorzystaliście :cool:
Podziękował :grin:
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
K*rwa stawialem Dodiga/Melo 2 dni temu i znowu mecz przeniesiony na jutro, ja pi*rdole, nie moge tego zmaknac jakos na tym unibecie z*******m ? Jest cos w regulaminie ze jak mecz przekladaja 3 dni ?
 
duda 380

duda

Użytkownik
@duda
@domell
Jak sie Czechy prezenotwalo, chodzi mi glownie o ofensywe?
Jak widzicie dzisiejszy mecz? Od razu pojda ostro do przodu?
Wiadome jak chca awansowac to musza to wygrac
W ofensywie prezentowali się mocno przeciętnie - coś jak Polska. Z Chorwacją zremisowali tylko dlatego, że pod koniec u ich rywali wdarła się pewność że mają wygrany mecz + kibice Chorwacji się nie popisali i pięknie wybili z rytmu swoich piłkarzy.
Niemniej jednak, myślę że Czechy dzisiaj ograją Turcję i awansują. Chociaż dotkliwy będzie brak Rosickiego, to sam pograłem ich zwycięstwo, Turcja bez szans na awans, w dodatku są słabi, to nie ta sama drużyna, co kilka lat temu.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Z Hiszpanią mocno defensywnie, jedyne zagrożenie stworzyli po rzucie wolnym. To że Hiszpanie wygrali tylko 1-0 mogą zawdzięczać Cechowi i nieskuteczności mistrzów europy.

Z Chorwacją wyszli bardziej ofensywnie ale szału nie robili. Chorwacja powinna spokojnie dowieść zwycięstwo.
Czego braowalo Czechom? Wykonczenia czy skladnej akcji?
 
domell 454

domell

Użytkownik
Czego braowalo Czechom? Wykonczenia czy skladnej akcji?
Z Hiszpanią skłądnej akcji, praktycznie nie wychodzili z połowy.
Z Chorwacją prezentowali się już lepiej ale brakowało albo dokładnego podania albo strzału. Fakt że od kiedy trafili bramkę jakoś to wyglądało w ofensywie. Mieli nawet piłkę na 3-2.
Turcja to nie ta sama klasa co Chorwacja i Hiszpania więc powinno to wyglądać najlepiej.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Jeszcze co do Halsen

możliwe że w rundzie rewanżowej oddadzą 3 punkty Odd&#39;om - zależeć będzie od sytuacji w tabeli.
jak nie będą potrzebowali to mogą wała robić w drugą stronę lub sobie postrzelają wysoki over ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom