>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Estrella podnosi każdą piłkę slajsem kilka metrów nad siatkę i można spokojnie grać woleje, ale lepiej bawić się w przebijanie na trawie, brawo panie Ram.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
co ty, teraz już nie ma co dokładać, trzeba liczyć na wylew Burgosa
Przecież u niego nie ma co się wylewać... gra Ramowi wysokie piłki na środek kortu, do siatki nie chodzi, serwisu zero. Gość gra jakby jeszcze na Roland Garrosie był, a tak czy siak prowadzi- to jest nienormalne.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Ciężko mi przetrawic taką wtope, w pierwszym secie prowadził z przełamaniem, do tego ten niemożliwie przegrany tiebreak, brak słów po prostu.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Edmund - Rosol over 10,5 w pierwszym @2,33 uni⛔

Jak ktoś szuka czegoś do dorzucenia do innego typu, to set Wesołego po @1,23 w uni wygląda na lokatę.
✅

Ktoś to widział?! KRYMINAŁ Łukszka Rosoła, szczyt patologii tenisowej... że mnie od wczoraj taki pech prześladuje... Wesoły planowo.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ja umoczyłem na Ramie w turnieju w Holandii. Dziś miałem też grać na niego, ale kurs był śmieszny - dobrze, że się nie zdecydowałem.
Sidorenko C&#39;mon
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
✅
Ktoś to widział?! KRYMINAŁ Łukszka Rosoła, szczyt patologii tenisowej... że mnie od wczoraj taki pech prześladuje... Wesoły planowo.
Ten cały turniej to jeden wielki kryminał, pana Srama i tak już raczej nikt nie przebije.
Kurs był dobrze wystawiony, Burgos jest żałośnie słaby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom