>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Ok, dzięki za odpowiedzi panowie. Chyba sobie odpuszczę, bo nie mam tego z czym dać w dublu a grubo nie pogram... chyba, że sen nie przyjdzie to coś pomyślimy. :-D
Iran pięknie skończony. :p
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
hahaha wyskoczylo mi zamkniecie zakladu USA 3:1 i myslalem ze to jakis blad i sobie kliknalem i mi zamknelo a tu USA jeszcze wygra

e: i wygrali.. ja pier. co ja zrobilem
ale to co grałeś ? zamknąłeś 3:1, a co grałeś? bo nie do końca tego kumam.
 
thecakeisaspy 2,2K

thecakeisaspy

Użytkownik
ale to co grałeś ? zamknąłeś 3:1, a co grałeś? bo nie do końca tego kumam.
miałem pograne 3:1 dla USA i na 365 już się mecz skończył 23:25 dla Iranu, i potem miałem inne okno otwarte i tylko zobaczyłem, że mi wyskoczyła opcja zamknięcia tego 3:1, więc jakoś odruchowo kliknalem za ~80% stawki i potem patrze a tam cofnięcie punktu i dalej grają :p
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ciekawi mnie co teraz zrobia, mialem za drobne na wygrana czwartego seta Iranu, kupon rozliczyli jako wygrana, a przegrali ????
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
miałem pograne 3:1 dla USA i na 365 już się mecz skończył 23:25 dla Iranu, i potem miałem inne okno otwarte i tylko zobaczyłem, że mi wyskoczyła opcja zamknięcia tego 3:1, więc jakoś odruchowo kliknalem za ~80% stawki i potem patrze a tam cofnięcie punktu i dalej grają :p
wyskoczyło Ci że 23:25 Iran i zamknięcie stawki 3:1 USA? to chyba dobrze, albo ja jestem nie dorozwinięty. Jakby Iran to wygrał to zakład przegrany, a tak to zamknąłeś 100% zysku skoro 3:1???
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thecakeisaspy 2,2K

thecakeisaspy

Użytkownik
wyskoczyło Ci że 23:25 Iran i zamknięcie stawki 3:1 USA? to chyba dobrze, albo ja jestem nie dorozwinięty. Jakby Iran to wygrał to zakład przegrany, a tak to zamknąłeś 100% zysku skoro 3:1???
25:23, koniec meczu, Iran wygrał, czyli zakład przegrany - z tym się pogodziłem i wróciłem sobie dalej pykać w Hearthstone&#39;a i nagle kątem oka zobaczyłem, że wrócił zakład i możliwość zamknięcia za 80% stawki. Więc odruchowo wcisnąłem nie patrząc na mecz bo myślałem, że to błąd.. a to nie był błąd i USA finalnie wygrali 3:1 a ja zostałem z 80% stawki :p
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
a kij wie z tą Kolumbią, niby lepsi itp ale przegrali z Kostaryką juz w grupie gdzie remis dawał im 1 miejsce, a tak to skonczyli na 2 , a Peru bądź co bądź zajeło 1 miejsce w grupie z Ekwadorem i Brazylią , bardziej tutaj bym poszedł zamiast w Kolumbię , to:

Peru handicap +1.5 1.45@ Bet365

Kolumbia z 3 meczy, 2 wygrała, a tylko raz handi, z USA 2:0, a Peru nie przegrało meczu. Więc może jednobramkowe zwycięstwo Kolumbii, może remis? troszkę mniejszy kurs ale zdecydowanie bardziej pewne dla mnie!
✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom