>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Z tego że, pierwszy mecz był słaby i kibice oczekują od nich lepszego występu, szczególnie z takim rywalem ????
TZN tak mi się tylko wydaję ...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja gram Francja over 0,5 kartki @ 1,93 i Albania over 1,5 kartki @ 1,95 oba unibet
Narazie sedzia nie wyciaga kartek, ale z uplywem czasu nerwy beda coraz wieksze u obu ekip a po przerwie licze na lepsza gre Francuzow i wiecej szybkich atakow. Szanse na kartki beda oby sedzia je rozdawal...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Francja więcej rzutów rożnych @2.25 b365
Mam nadzieję, że Francuzi nie strzelą zbyt szybko, a trochę zaczną mocniej cisnąć Albańczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Panowie, działa Wam już betsson? Wiem, ze mieli problemy, nie można było się zalogować. Około 20:00 dostałem e-mail, że już poradzili sobie z awarią, ale nadal nie mogę się zalogować. Ktoś coś?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Barcelona - Real 112-106
Curry 36
Thompson28
Iguodala 19
Green 8
Bogut 5
James 35
Irving 27
Love 18
Dellavedova 11
Mozgov 4
Hehe
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie, działa Wam już Betsson? Wiem, ze mieli problemy, nie można było się zalogować. Około 20:00 dostałem e-mail, że już poradzili sobie z awarią, ale nadal nie mogę się zalogować. Ktoś coś?
U mnie nie dość że śmiga to napisali maila że dostanę cash i mam nie wiadomo skąd 80zł więcej ???? Może dlatego że zgłaszałem, że im nie trybi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom