>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
zeby roger seta z fritzlem tracil i to na trawie jeszcze, ehh
ja tam się wcale nie dziwię, Roger został zaproszony do Stutgartu więc przyjechał na pewno nie po to byc grac tutaj na 100% bo to nie jest jeszcze ten turniej przed Wimbledonem w którym trzeba wchodzic na najwyzsze obrotu. A co do Fritza przecież największy młody talent.
 
midq 677

midq

Użytkownik
zverev, coric, kyrgios, ja ich wyżej stawiam niz fritza. dlaczego mamy thiema nie brac pod uwage, on juz stary?
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
zverev, coric, kyrgios, ja ich wyżej stawiam niz fritza. dlaczego mamy thiema nie brac pod uwage, on juz stary?
Nie że stary, ale chodzilo mi raczej o wiek Fritza, czyli 18-19 lat bo to ze Kyrgios jest lepszy czy Dominik to jest logiczne.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Nie że stary, ale chodzilo mi raczej o wiek Fritza, czyli 18-19 lat bo to ze Kyrgios jest lepszy czy Dominik to jest logiczne.
Zverev i Coric to ten sam rocznik bodajże. Póki co Fritz nawet nie podjeżdza (podkreślam PÓKI co)
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Zverev i Coric to ten sam rocznik bodajże. Póki co Fritz nawet nie podjeżdza (podkreślam PÓKI co)
Zverev owszem, ale Coric? to będzie jak z Dimitrovem o którym się mówiło przyszły Federer a co wyszło to wiadomo. To samo w przypadku Coric mówi się że to przyszły Djoko, ale ja tego nie widzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom