>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
raveman 736

raveman

Użytkownik
jesli mieli przegrać w czerwcu to dobrze ze to przypadło na mecz z holandią... bądź Polakiem i wierz ???? bedziemy ich oceniac po mistrzostwach
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Trzeba jednak zaznaczyć mocno brutalną gre Holendrów z nami. Nasi sobie troche opduścili, aby jakiejś kontuzji nie złapać. Może głupie tłumaczenie, ale równie dobrym jest to, że był to mecz towarzyski, o kadrze na poważnie można będzie pisać po pierwszy meczu na Euro, teraz nie ma sensu
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Dodatkowo polecam wam na dzisiaj Brose baskets - 17,5 pkt kurs 1,80 .
Łapcie szybko bo handicapy lecą do góry, powinno się tu skończyć spokojnie przewagą +20pkt
Osobiście wszedłem w to z stawką 6/10 tj 600zł
no i ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
murray powinien sie wstydzic, oddac to walkowerem, oddac pieniadze ludziom za bilety i wgl przeprosic fanow
a co Ty myslisz ze on nie chce wygrac? ech, podawalem przed meczem fajny kursik 4.40 na dokladny wynik 3:1 Djoker to bylo pobierac :p
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
a co Ty myslisz ze on nie chce wygrac? ech, podawalem przed meczem fajny kursik 4.40 na dokladny wynik 3:1 Djoker to bylo pobierac :p
Gabka92 - wyjdź i nie wracaj już do tego tematu bo nie chce się ciebie czytac:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Już, nie mogę na prawdę, go sość od kilku dni, zresztą dłużej nawet, się mnie czepił. Liczy moje finanse, jak coś trafie to chce screeny, za ile zagrałem, cytuje analizy z moich nie udanych typów a do tego jeszcze w każdym swoim poście przypomina, chodź to i tak już nikt tego nie zagra, że trzeba było brać 3:1 bo on podawał. To powiewa małą patologią.
Oczywiście chodzi o Gabke
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
to jeszcze zle ze takie fajne kursy wam podaje 4.40... ech, myslalem ze chodzi zeby sobie pomagac...

PS. mozesz mnie zablokowac...
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie chce się tutaj nad nikim znęcać bo nie o to chodzi, ale jeśli ktoś myślał, że Murray jest w stanie wygrać w best of five z Djokiem to niezły optymista.
Żeby ruszyć Novaka to trzeba być Wawrinką lub Nadalem w topowej formie. Stan ma atak, a Nadal defensywę + kontrę. Andy nie ma żadnego z tych elementów na tym poziomie co Gruby i Rafa. Puszerowanie w finale Szlema nie wystarczy.
Identyczna sytuacja co z Federerem w ostatnich latach. Fedex może grać zajebiście na Szlemie, ale jedynie gdzie jest w stanie coś ugrać jeszcze (jeszcze - przed kontuzją) z Nolem to w best of three. Tyle w temacie.
Teraz czekam na Klasycznego Wielkiego Szlema. A jakby jeszcze dopierdolił to Złotym to obsrałbym się z podniecenia. Historia napisałaby się na naszych oczach, a i wnukom byłoby co opowiadać, że takiego cyborga oglądało się na żywo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom