>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
wystarczylo zejsc do szatni I odwrot a bez przerwy na 3 0 by poszedl jeszcze a zaraz Sam seta nie ugra...sprzedany sport kazdy bez wyjatkow
Jaki sprzedany? W mecze z Vedarsco już słabo wyglądał, a Rysiek to dobry grajek i to było do przewidzenia
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
a ja ide w kierunku cyborgow siostry Williams @3,40 caloroczny
przegrzaly 1 seta, widze tutaj dlugi boj, a nie podlega dyskusji kto stoi lepiej fizycznie ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
ta maczka co graja we Francji jest nasypana na jakas plandeke?
Nikt mi nie powie ze to naturalna nawierzchnia w Europie na Saharze to bym uwierzyl
 
meken 76

meken

Użytkownik
wystarczylo zejsc do szatni I odwrot a bez przerwy na 3 0 by poszedl jeszcze a zaraz Sam seta nie ugra...sprzedany sport kazdy bez wyjatkow
co ty za bzdury wypisujesz, widziałeś w ogóle Keia na tym RG?
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Przy 14:11 i piłce na mecz, bet zaliczył punkt Alisonom, czyli było 15:11 wtedy dali możliwość zamknięcia, zamknąłem zakład, co w takiej sytuacji, zwrot, czy zaliczą jako przegrany czy zostawią zamknięty?

edit: rozliczyli mi jako przegrany, mam szanse coś ugrać? chociażby zwrot? Wiadomo, że teraz można gdybać czy chciałem zamykać i nie musicie mi wierzyć, ale chciałem normalnie, tutaj się pojawiła taka sytuacja.
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Jaki sprzedany? W mecze z Vedarsco już słabo wyglądał, a Rysiek to dobry grajek i to było do przewidzenia
verdasco jak jechal nadala tez slabo gral? Jak ma dzien nie do ogrania jest wali bomby regularnie a rysiu Te smieszne top spiny a Kei nie ogarnia choc zanim zeszli Kei wiedzial jak ten mecz wygrac a gdzie rysiu gdzie Kei...kei moze grac z naj tj djoko nasal fedek na rowni a gdzie rysiu do nich
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
bertens/larsson @ 1,95

bet365
mocno ????
✅✅✅ na luzie, buki to psychole, williamsowki nie umieja grac w deblu a oni dawaja kursy malutkie nawet jak graja z solidnymi firmami deblowymi
ale dobrze, korzystam na tym, tak samo jak ostatnio graly w rzymie z klepac/srebotnik
:grin::cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Raczej dominuja, ale wanderstrike Hamsika i blad obrony przy roznym i sa w plecy. Gole w drugiej polowie powinny nadal wpadac.
Wycofuje...boisko w Niemczech nasiakniete i wyglada tragicznie...ciezko moze byc o skladne akcje.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Hingis/Mirza @1,44 Bet365

Już nie z takich opresji wychodziły, do jakiegoś dubla można wrzucić :p
Patologia, kilka kafli straconych na tym meczu, porażka z jakimiś wieśniarami, które miesiąc temu rozjechały, naprawdę brak słów.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
buki to psychole, williamsowki nie umieja grac w deblu
nie no skąd, kilka szlemów w deblu, razem 22 tytuły deblowe, ale nie potrafią :browar565: pewnie, że teraz kursy śmieszne, ale ja cię proszę...
aha i IO 3 razy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom