>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Śledził ktoś z was stepanka livescore? Bo istomin miał 5-4, stepanek wygrał swój serwis ale zamiast wskoczyć na 5-5 od razu po chwili na 6-5 wyskoczyło i niby serwis znowu stepanek
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
victor dopiero na sam koniec pokazał swój kunszt oddając w tie z 4:3 (dwa swoje podania) :] na 4:7 . warto było jednak czekać do końca żeby zobaczyć jego impotencję umysłową :grin:
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
victor dopiero na sam koniec pokazał swój kunszt oddając w tie z 4:3 (dwa swoje podania) :] na 4:7 . warto było jednak czekać do końca żeby zobaczyć jego impotencję umysłową :grin:
Złapałem drugi seta Mayera po 2,00. Już wiele razy mówiłem że Troicki to typowy przebijak, chłop jest zwyczajnie słaby
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Można powiedzieć że grywam, mój najlepszy wynik to 5/30000 w świątecznym freerollu na starsach i wygrana rzędu 50$ :grin:
Mimo wszystko pokera dużo oglądam, także taka persona jak Schemion nie jest mi obca.

Nie tylko Wy wierzyliście w Troickiego... :cool:
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
frejer max ! Kusi się mimo wszystko wpakować w niego @ 3.00 ale odpuszczam i idę na zakupy bo oboje są beznadziejni się człowiek Nole naaglądał to się zastanawia w co oni grają.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Fritz brejk ! ????
Co elita to elita

Zastanawial mnie typ na Dodiga ale jak sobie przypomnialem ze on przeciez rok temu przegral z Zeballosem na Wimbledonie to zostal przekreslony ????
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Wiadomo, Thiem na trawie mało grał w swojej karierze, ale to jaki on zrobił progres to się w głowie nie mieści i w przyszłości na pewno o wielkiego szlema walczył będzie. 1,45 na niego z Grothem to jakaś parodia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom