>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [22]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
uposledzony sedzia nie puscil akcji powinien byl doliczyc jeszcze z minute byl karny, pozniej lezal a ten gwizdnal, gwizda jakies reki z dupy

ktos wie dlaczego przerwany mecz w arg
Michel Vernier v Mariano Kestelboim
Jedyne co mi przychodzi do głowy to deszcz, ewentualnie ciemności ale to chyba jeszcze za wcześnie w Argentynie. Dziwna sprawa bo debla na innym korcie kończyli. Na pewno mecz jest przeniesiony na jutro, właśnie pojawiło się info na stronie itf.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Lowry i DeRozan 3/19 w pierwszej połowie. Goście zakończyli ją przegrywając 0-9 i taką właśnie różnicę mamy do przerwy. Ryzykuję i gram na Toronto, musi być lepiej, gospodarze wcale nie zachwycają. 4,50 sportingbet
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Miami zrobią mi to znowu ????
Historia lubi się powtarzać, zjeby z Miami topią mnie mocno drugi raz w tych PO.
Piłka parzy, zamiast złapać to dają sobie zebrać w ofensywie ????
2 posiadania na remis, oczywiście niewykorzystane, zaraz pewnie T-Ross wklepie tróję i zabije mecz. A Raptors teraz bez Lowry&#39;ego.
Mając takich gości jak JJ i DW grałbym tylko teraz na tę dwójkę. Jak nie oni to nikt.
Klasycznie *****, jak nie Courtney Lee to kto inny zbierze w ofensywie w crunch time przeciwko Miami ????
Flash wciąż jest Bogiem, ale i tak śmierdzi mi na kilometr game winnerem :]
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Patrząc na to jak wygląda w crunch JJ, zarówno w defensywie, jak i ofensywie - ile ja bym dał żeby go zobaczyć w Thunder. Zamiast Waitersa - po prostu marzenie.
Napisałem i drugi blok ????
2 bloki i steal. Iso Joe MVP
Druga noc z rzędu, gdzie zastaje świt, zapowiada się 3 dzień z rzędu z 4h snu, ale warto. Dzięki Flash, dzięki Iso.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
4. gem Krajicek @ 4,00 Óni ⛔
e. no niestety, 30-0, potem BP, i ⛔

e2. jeszcze raz:
5. gem Krajicek @ 3,50 Óni ⛔
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ależ Thiemo wymęczył ???? . 5 BP obronionych, po takim gemie liczę, że ugra seta ???? .
Ogólnie De Bakker broni punktów za finał, z kolei Donaldson mnie nie przekonuje i na europejskiej mączce zazwyczaj nie grywa - w całej swojej karierze jedynie występy rok temu tutaj w Bordeaux i kwale do RG. Thiemo niby ujemny bilans na clayu w tym roku, ale ze względu na to, że grał na poziomie ATP. Kusi kurs na zwycięstwo.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Ależ Thiemo wymęczył ???? . 5 BP obronionych, po takim gemie liczę, że ugra seta ???? .

Ogólnie De Bakker broni punktów za finał, z kolei Donaldson mnie nie przekonuje i na europejskiej mączce zazwyczaj nie grywa - w całej swojej karierze jedynie występy rok temu tutaj w Bordeaux i kwale do RG. Thiemo niby ujemny bilans na clayu w tym roku, ale ze względu na to, że grał na poziomie ATP. Kusi kurs na zwycięstwo.
Ja bym omijał mecze tego pana szerokim łukiem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom