>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [22]

Status
Zamknięty.
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
witam

alaves @ 2,37 bet365
w strzalach celnych 6-2 w niecelnych 8-0, walcza o awans wazny mecz, goscie w sumie raczej pewni utrzymania
wiec alaves powinno ogarnąc...
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Lopez @ 2,37 - wygra to ;)
Też tak myślę, Anderson nie ma za dużo argumentów na cegle, po za tym w tym roku kontuzja, 1/4 bilans, a to jest cegła gdzie serwis nie sieje takiego spustoszenia. Po za tym Lopez często się rozkręca w 2gich setach.

//edit
przełamanie na dobry początek
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Watson wygra mecz 1,80. Konjuh trochę spuściła z tonu, dała się połamać z 40-0 i mamy po 1-1 w 3 secie
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Bo nie było zadnych argumentów na Andersona, oprócz upośledzenia Lopeza
tenis to obecnie najbardziej nieczysty sport mam na mysli ustawki i trzeba sie liczyc ze czasem gra nie ma loicznych podstaw. najlepszy przyklad mecz chinek z dzisejszego ranka, jak tlko zobaczylem ze 2 chinki w chinach graja jakiego itf-a od razu czerwona lampka sie zapalila i puscilem typ wbrew wszelkiej logice po wysokim kursie i co oczywiscie na ✅ ;)
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
standard, ja zaluje zie nie wszedłem w 1 secie na utrzmanie gemów bo ze 100 byloby 2200. nic mnie tak nie wkur*** jak typ o którym myslales wchodzi na lajcei i liczsz ile mogles zarobic gdybys nie byl januszem ????
Tak i do tego myślałeś o nim, ale zamiast niego dałeś cos innego i nie weszło :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom