>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Bourne/Hyden @ 1,83 do gry na pewno live bet365

pobierać !
Co myślisz do Włochach z Fijalkami? Nie widziałem Włochów w tym turnieju, Polacy 2 mecze słabe, nawet bardzo słabo, ale ostatnie 2 spotkania zagrali bardzo fajnie. Kursy wystawione po równo.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Typowy Krou ???? ???? Gość z najbardziej zryta głową, szkoda, że Ces już nie gra, bo obaj stworzyliby duet marzeń ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
VAC - ZTE
over 0,5 HT @ 2,150
Młodzi U19 z Węgier, dwie najsłabsze ekipy w tym gospodarze jako latarnia ligi. Przewaga Zalaegreszegi coraz większa. Brakuje tylko wykończenia.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
VAC - ZTE
over 0,5 HT @ 2,150
Młodzi U19 z Węgier, dwie najsłabsze ekipy w tym gospodarze jako latarnia ligi. Przewaga Zalaegreszegi coraz większa. Brakuje tylko wykończenia.
Po minucie już gol ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Warto atakowac dubel semenov i lupo? 2,62 kurs jak myslicie? wydaje mi sie ze powinni dac rade
Mocno na pewno nie, bo Lupo to jest czubek, ale ogólnie wygląda tutaj dobrze. Nawet nie licze, że Polacy będa grali tak fatalnie jak w grupie. Bo już grają lepiej, ale po prostu Włosi są w lepszej formie. Dwa razy podium w tym roku, tutaj też grają znośnie. Lupo vs. Fijałek to powiedzmy remis, ale przewaga Nicolaja nad Prudlem jest ogromna.

Co do Ruskich to moim zdaniem u siebie nie powinni odstawić cyrku. Krasalnikov gra świetnie, jak Kostek będzie grał podobnie jak wczoraj to powinni zameldować się w półfinale.
 
meken 76

meken

Użytkownik
Pany, jest strona na której pokazuje ilość kartek danej ekipy w ostatnich załóżmy 10 meczach? Na flashscore trzeba klikać pojedynczo w każdy mecz, a mi zależy na tym żeby wszystko było na jednej stronie.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Herbert/Mahut 2 set @1.66
Herbert/Mahut mecz @2.75 lekko

Chłopaki pokonali w tym sezonie wszystkie najlepsze pary, a Rojery ostatnio formą nie zachwycają, takze mysle ze warto.
⛔ Rojery chyba wracają do gry na stałe. Ciekawe czy na RG zaszaleją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom