>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Nie na temat ale muszę napisać.
Leicester mistrzem Anglii piękna sprawa, należało się im za cały sezon, futbol jest piękny, pieniądze nie grają, oby więcej takich zespołów bez większych gwiazd i pieniędzy zdobywało mistrzostwa swoich krajów i udowadniało że walką i zaangażowaniem można osiągnąć szczyt!
oni wydali 50mln funtów przed tym sezonem :razz: ale fakt piękna sprawa z Leicester ;)
 
perek99 23,1K

perek99

Użytkownik
William debil, wolny z 25 metrów a ten nie strzela ????

przecież to i tak już ostatnia akcja ????
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
David słabo.

Garcia-Lopez WIN 2.10 sts
popieram. Ferrer ma powrotne przełamanie, ale moim zdaniem i tak tego seta nie weźmie. Przed meczem myślalem, że będzie łatwe 2-0 dla Davida. Myliłem się.

Edit: zaraz sam się połamie.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
popieram. Ferrer ma powrotne przełamanie, ale moim zdaniem i tak tego seta nie weźmie. Przed meczem myślalem, że będzie łatwe 2-0 dla Davida. Myliłem się.

Edit: zaraz sam się połamie.
tez uwazalem ze bedzie latwe 2:0
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
GGL nie gra niczego wielkiego. Myślałem, że Ferrer na mączce u siebie w końcu wróci do swojego poziomu.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
GGL nie gra niczego wielkiego. Myślałem, że Ferrer na mączce u siebie w końcu wróci do swojego poziomu.
Jakiś czas nie grał i może potrzebuje wiecej czasu, aby wejść w mecz. Licze, ze ogarnie
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No dziwna ta sytuacja z Ferrerem. Miał przerwę, większość sądziła, że robi mocno formę, ale nie wygląda to zbyt ciekawie. Facet ma 34 lata. Obawiam się, że chyba jego mecze, gdzie każdego rywala potrafił zabiegać będą powoli mijać.
Godzina też średnia do gry na 100% obrotów dla 34 latka ???? Choć GGL ma 32 lata ????
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Trudno wyrokować, czy spadek formy ma coś wspólnego z wiekiem. Tak naprawdę, to my nic nie wiemy. Wszystko to spekulacje. Może zrobi formę na olimpiadę, może baba go rzuciła itd. Pewne jest tylko to co widać na korcie. Dlatego tenis to tak trudna dyscyplina do obstawiania.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Już przełamał hehe. Miałem go w trebelku i przed meczem skontrowałem jak coś. Po pierwszym secie zamknąłem kontre z podwojonym zarobkiem, a trebel został. Zarobek doskonały może być hehe
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Tak jak myślałem. Podwójny zarobek! A teraz pora na kolejny :

Cavs -7,5 @1,83 Bet365

Nie ma co tu sie zastanawiać tylko brać zanim nie uciekną ????
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
ktoś mi odradzi granie tego typu? Tigre over 1,5 gola. kurs 4.00, w przerwie meczu sportingbet. przegrywają.0-1, ale goście grają w dziesiątkę od kilku minut.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
ktoś mi odradzi granie tego typu? Tigre over 1,5 gola. kurs 4.00, w przerwie meczu sportingbet. przegrywają.0-1, ale goście grają w dziesiątkę od kilku minut.
Popatrz na tabele i jaka klasa różnic. Osobiście bym nie grał nawet mimo jednego mniej.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Popatrz na tabele i jaka klasa różnic. Osobiście bym nie grał nawet mimo jednego mniej.
dzięki za odpowiedź, zagrałem delikatniej niż planowaniem plus -2,5 handi na pierwsza kwarte dla Cavs. nie interesuję się argentyńską, nie miałem nawet jak spojrzeć w tabelę, a rzuciło mi się to w oczy w oczekiwaniu na zakończenie spotkania przez Ferrera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom