>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Muguruza @2.25 bet365

Przeczucie
Oglądam to. Pokaz świetnego tenisa z obu stron. Aktualny kurs 5.50 na Muguruze według mnie również jest do grania. Jestem przekonany, że powalczy, bo pechowo trochę przegrała Tie Breaka.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Oglądam to. Pokaz świetnego tenisa z obu stron. Aktualny kurs 5.50 na Muguruze według mnie również jest do grania. Jestem przekonany, że powalczy, bo pechowo trochę przegrała Tie Breaka.
Właśnie po takich TB najczęściej jest się ciężko podnieść tym bardziej, że Wika trzyma poziom. Niemniej oczywiście powodzenia.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
lodziaże obecni??
warto dzisiaj pograć DET &amp; PHI
bezpośrednia walka o po
AKO 1.50*1.62
Sorry, ale o czym Ty mówisz? ???? Dzisiaj jak dla mnie do ukłucia Mavericks po kursie 2.05 i Celtics po 2.55 w bet365. Któryś z tych dwóch wejdzie.
Edit. Aaaa nie doczytałem, lodziaże ???? Sorry, sorry, mój błąd.
 
verno 734,2K

verno

Znawca - Hokej
Ta ja rowniez gram singla Lotnikow, co prawda z Kojotami zniszczyli mi tasiemke ze wszytskich spotkan nhl tego dnia ale dam im druga szanse ???? sa lepsi i walcza, Skrzydelka jakos mnei nie przekonuja a szabelki robia takie niespodzianki ze niewiadomo czego sie spodziewac ????
@ Mowa o tym http://imgur.com/iB6qDHF ???? DD
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ciekawy typ do dubelka na noc - Miami - Brooklyn under 221,5 @1,4 Bet365
Obie drużyny raczej bardzo powolne w ataku i niezłe w obronie. W szczególności Miami, które u siebie jest bardzo mocne i wątpię Netsi zdobyli chociaż 90 punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom