>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Napisał nitros14 -&gt;

NovaK Djokovic 1. Set @2.37 Bet365
uwazajcie to chyba prima aprilis, nie grajcie tego. Goffin lepszy w kazdym elemencie
Coś jeszcze masz do powiedzenia? A może smecz też lepiej u niego funkcjonuje? ????

✅ ✅ ✅
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Nie miałem czasu napisać w dziale, ale tam też już inni wstawiali.
Bundesliga
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 1 @1,95 Bet365
Wolfsburg dramat na wyjeździe, z przetrzebioną obroną. Leverkusen walczy o LM. Kurs zachęcający.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Kielce +2,5 seta 2,1 5/5 bet365
Nie zagrali zle ale byli jednak wyraźnie gorsi w 1 secie, chociaż początek obiecujący (4-1). Kielce muszą odpalić na zagrywce, bo na razie tragedia jest... Brakuje 2 przyjmującego(Stolc słabo, wszedł Vituk to poszła seria chyba z 4-5 pkt) Ale set jak najbardziej do ogarnięcia.
EDIT:
Sacharewicz niszczy na siatce Kielce... Jungiewicz słabiutko, Stolc to dno, Buchowski słabo, Vitiuk bez komentarza... ciężko chyba jendak będzie... Do tego jeszcze wiekszość zagrywek a aut/siatkę...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
e: błąd, więc cofam
Czerwo gość na ławce wyrwał, ale dopiero po czasie się ogarnąłem. Typ i tak puszczony na Getafe. Derby, więc dużo się będzie działo. Kartki do gry na pewno.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Wisiało 1,75 na Evansa przed 3. setem, ale nie zdążyłem podać, bo komp mi się zawiesił.
Evans prowadził w 2. secie, oddał dwa podania z rzędu i Sijsling serwował na mecz. On ma za słabą głowę, żeby podnieść się po takiej akcji, w TB został rozbity.
Jak uda wam się złapać to polecam naprawdę.
Już połamany więc po frytach.
 
belo 106

belo

Użytkownik
macie jakiegoś buka co ma te kartki w Rayo? W ogóle szkoda, że zniknęły zakłady live na kartki w bet365, bo pamiętam że jeszcze jakiś czas temu często na live w hiszpańskiej lidze można było obstawiać kartki, a teraz jakoś nie mogę trafić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom