>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Weintraub - Sela DW 0:2 1.53 (0-6 1-6)
Ewentualnie coś bardziej ryzykownego ale możliwego.
Weintraub GEMY poniżej 8.5 1.80 (1 gem ugrał haha)
365 bet
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Hiroshima - Vegalta Sendai Typ: Hiroshima wygra 1 połowę @ 2.62 w bet365 ⛔ 0-0, sytuacje były, ale zakończone przeważnie strzałami na wiwat. Hiroshima wygląda znacznie lepiej, kontroluje mecz, myślę, że powinni w drugiej połowie rozstrzygnąć to na swoją korzyść, kurs 1.83 ✅ 3-0
21&#39; 0-0
Po pierwszych paru nerwowych minutach, teraz gospodarze panują nad boiskowymi wydarzeniami. Groźnie atakują i pod bramką Vegalty sporo się dzieje. Bardzo aktywny Utaka, stoperzy mają z nim sporo kłopotów. Hiroshima jeden z kandydatów do mistrzostwa, a Vegalta z dwoma dziurami w drugiej linii, bo wypadło dwóch zawodników z powodu kontuzji. Myślę, że do przerwy może coś wpaść.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Dzisiaj sa spoko te mecze w challengerach, bo duze rozbieznosci.
Berankis, Fabbiano, Nedovyesov, Sela. Za to teraz im dalej w las to bedzie coraz ciezej i mecze za bardzo wyrownane moim zdaniem.

Pamietam ostatni mecz Seli z Weintraubem, Sela przegrywal 0-4 w 1 secie i go wygral w tie breaku 7-5, a potem skreczowal :grin:
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
A Sela juz wygrywa 3:0 w 1 secie. Może nawet typ z gemami wejdzie. ????
PS. Mozart ale dziś mam troche szczescia w Tenisie niższej rangi + Sela dobrze rozpoczal i dobre wyniki ostatnio. Nie wierze zeby chcialo mu sie meczyc i grac 3 setówkę. ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Weintraub trafia 100% pierwszym serwisem i na razie jest bez gema. Trzeba poczekać na koniec seta i jakies handicapy na Sele pograc, bo jak pierwszy wchodzi i nie ma na nic szans Weintraub to co będzie jak bedzie trzeba 2nd serwisiem serwować ?
edit: -9,5g Sela @ 1.94 Maraton
Będzie lanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Kamke - Sidorenko
Sidorenko poniżej 9,5 gema 1.80 365 bet
Kamke ostatnio dobra forma.
Ewentualnie DW 2:0 1.57
PS. noname007x ja własnie tez mysle ze moze to byc ciekawy pojedynek ale raczej Kamke bedac teraz w dobrej formie pokaze na co go stac. Zobacze co bedzie po 1 secie. Mysle ze mozliwy jest tie-break no ale jakis set Kamke ugra z przełamaniem (tak mi sie zdaje)
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Weintraub trafia 100% pierwszym serwisem i na razie jest bez gema. Trzeba poczekać na koniec seta i jakies handicapy na Sele pograc, bo jak pierwszy wchodzi i nie ma na nic szans Weintraub to co będzie jak bedzie trzeba 2nd serwisiem serwować ?

edit: -9,5g Sela @ 1.94 Maraton ✅

Będzie lanie
Spokojnie bez stresu ???? 6/0, 6/1. Swoją drogą Sela zagrał bardzo solidny mecz. W półfinale czeka Bernakis, z którym przegrał w 3 setach w tym roku w Memphis. Teraz przed własną publicznością jest szansa na rewanż. Czekam na kurs.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kamke - Sidorenko
Sidorenko poniżej 9,5 gema 1.80 bet 365
Kamke ostatnio dobra forma.
Sidorenko też ostatnio niezłe wyniki i statystyki. Ja ogólnie zastanawiam się nad over&#39;em meczowych.
edit: na razie sporo BP, ale serwisy utrzymują. Czekam na rozwój sytuacji - obecnie &quot;no bet&quot;
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Kamke swoj przegrywal 0-40 ale udało mu sie wyjsc z obronna reka (narazie 3-2). W sumie w 2 gemie mial 3 breakpointy. Przyznaje ze obawiam sie o ten mecz i mam duze nerwy.
5-3 dla Kamke i jego serwis. U Mnie tenis nie moze byc na spokojnie.
ps.noname007x super typ w tej chwili. ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kamke swoj przegrywal 0-40 ale udało mu sie wyjsc z obronna reka (narazie 3-2). W sumie w 2 gemie mial 3 breakpointy. Przyznaje ze obawiam sie o ten mecz i mam duze nerwy.
Dalej bez przełamań, ale juz 10 BP było - śmierdzi przełamaniem.
1 set under 12,5g @ 1,44 Maraton ✅
edit: gładko poszlo 6/3 Kamke
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Mam takie zastrzeżenie do podawania suchych typów live. Jaki jest sens podawania czegoś bez żadnego argumentu, bez nawet zdania? Sam bym czasem skorzystał może z kogoś typu, ale takie suche to każdy może sobie wstawiać.
edit: Kamke przy takiej grze w końcu też serwis straci.
----------------
2 set | +1,5g Sidorenko @ 1.73 Maraton
Jeszcze przełamać Niemca się nie udało, było już 8BP, było także kilka równowag. W końcu Kamke może pęknąć, a Sidorenko coraz bardziej mi się podoba. Zabezpieczam się ewentualnym TB, także +1,5g dość bezpieczna opcja.
edit: już 11 BP obronionych przez Kamke, trochę to przypomina sytuację z meczu Djokovic - Thiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Witajcie zaczynamy volley live ;) Oby bylo podobnie udanie jak wczoraj xD
:siata:
Ukraina u19 - Szwajcaria u19
Ukraina u19 @1.66 bet365 2/10

Ukrainki są lepsze.w zeszłym roku niemal te same zespoły grały w grupie el.ME u18 i wygrała Ukraina 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom