>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
WTA

Timea Bacsinszky vs Svetlana Kuznetsova 1 @ 1.80 Bet365


Idę w stronę Szwajcarki. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie w spotkaniu z Halep. Od drugiego seta była jak skała. Regularna, dynamiczna i ten jej bekhend na ten moment śmiało można zaliczyć do TOP 3 na świecie. Kuzi również solidna. Mecz na wyniszczenie, ale postawa Bacsinszky w tym tygodniu robi na mnie lepsze wrażenie i spróbuję bet w jej stronę.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Crvena Zvezda v Darussafaka @ Over 147,5 - 1,90 bet365

Ciężko weszli w spotkanie, ale powinni pod 40 pkt kręcić każda z kwart.
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Kuznetsova vs T.Bacsinszky[br]Zwycięzca 2. seta: Wygra Kuznetsova, Svetlana @ 1.69 [br]Marathon [br]wynik live 7-5 2-1 [br][br]Nie wiem jak ta Baczyńska ogrywała te faworytki. W 1 secie zamiast tiebreaka oddała swojego gema z 30-0 i zrobiło soię 5-7. w Drugim na razie sie łamią dziewczyny, w 3 gemie też tak mogło być bo Baczyńska miał 0-40 przy serwie Kuzy, ale beznadziejne akcje i Rosjanka się wybroniła. Moim zdaniem tylko kwestia czasu kiedy Baczyńska na dobre się złamie i przegra 0-2.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
WTA


Timea Bacsinszky vs Svetlana Kuznetsova 1 @ 1.80 Bet365



Idę w stronę Szwajcarki. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie w spotkaniu z Halep. Od drugiego seta była jak skała. Regularna, dynamiczna i ten jej bekhend na ten moment śmiało można zaliczyć do TOP 3 na świecie. Kuzi również solidna. Mecz na wyniszczenie, ale postawa Bacsinszky w tym tygodniu robi na mnie lepsze wrażenie i spróbuję bet w jej stronę.
⛔⛔

Ważne momenty zdecydowanie dla Swiety i fatalna skuteczność przy BP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom