>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
LP Kangasala - HPK Typ: HPK wygra @ 1.83 w bet365 ✅ 2-3 o proszę, a dałem już tutaj minus przy 14-10 w TB ????
Do tego dokładam HPK wygra 1-3 @ 3.50 ⛔ 2-3
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Galatasaray babki win 2set kurs 1,83 live bet365 przy 5-8

Ruskie okrzyczane i zbite w 1 secie. przyjecia zero ;)
piekno kobiecego sportu 22-22....22-25 aut w buraki przyjecie i kolejne w buraki. tak czy srak sniade to wygraja bo ruskie mega farca a i sedzina jakas na slupku durna

Galatasaray mecz 1,33 oraz -1,5 po 2,1 bet365 live
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
KK Mornar v Kozuv @ Over 161,5 - 183 Bet365
O ile tempo nie siądzie, a nie powinno bo gospodarze muszą gonić wynik, to IMO linia do pokrycia na spokojnie.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
piekno kobiecego sportu 22-22....22-25 aut w buraki przyjecie i kolejne w buraki. tak czy srak sniade to wygraja bo ruskie mega farca a i sedzina jakas na slupku durna
Galatasaray mecz 1,33 oraz -1,5 po 2,1 bet365 live
Kobiety to jednak stan umysłu ???? Dobrze, jednak, że w tv tego nie puszczają. Teraz set do 14 i potem znowu zapomna jak się gra.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Malediwy - Bhutan
Typ: Malediwy @ 2
bet365
Oglądasz ten mecz, czy tak grasz tylko na przeczucie ?

Kolega ogląda, bo postawił przed meczem na Malediwy i pisał mi, że powinni to ogarnąć. Ja się właśnie zastanawiam na pograniem tego.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Oglądasz ten mecz, czy tak grasz tylko na przeczucie ?

Kolega ogląda, bo postawił przed meczem na Malediwy i pisał mi, że powinni to ogarnąć. Ja się właśnie zastanawiam na pograniem tego.
Ja oglądam. Szczerze nie ryzykowałbym bo obie drużyny grają na równi, a nawet goście mieli lepsze akcje na 1:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jajczak 236

jajczak

Użytkownik
Oglądasz ten mecz, czy tak grasz tylko na przeczucie ?
Kolega ogląda, bo postawił przed meczem na Malediwy i pisał mi, że powinni to ogarnąć. Ja się właśnie zastanawiam na pograniem tego.
Tutaj akurat czysto statystycznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom