>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Mathilde Johansson 2. set @ 1,8
Bet365
Grane przed TB. Fridman rocznik 98, miała okazję zamknąć seta i sądzę, że się obsra przeciwko doświadczonej Johansson, która lubi tutaj grać (rok temu finał i pokonane Goerges czy Kulichkova)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Mathilde Johansson 2. set @ 1,8
Bet365
Grane przed TB. Fridman rocznik 98, miała okazję zamknąć seta i sądzę, że się obsra przeciwko doświadczonej Johansson, która lubi tutaj grać (rok temu finał i pokonane Goerges czy Kulichkova)
3:0 -&gt; 3:7 ⛔
Ciężko to jakkolwiek skomentować.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Palestyna pogrywa sobie jak z dziećmi, dorzuciłbym jakieś większe handi ale teraz są takie kursy na -4.5 jak na -2.5 przed meczem
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Palestyna pogrywa sobie jak z dziećmi, dorzuciłbym jakieś większe handi ale teraz są takie kursy na -4.5 jak na -2.5 przed meczem
timor opadnie z sil w II polowie i dobrze by bylo zeby taki wynik sie utrzymal do przerwy wtedy kolo 55 minuty mozna by pograc jakis fajny overek ;)
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
te uczucie gdy 3 dni temu wygrałeś z nimi 7 : 1 a dzisiaj nie możesz podejść pod bramkę i oddać strzału #Algieria
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
w tym meczu Palestyny to powinno już być z 7-0 do przerwy, lecz skuteczność mizerna Palestyńczyków, myślę że w 65 minucie jak tępo spotkania nie spadnie będzie można wchodzić w over, jaki by nie był
 
jozzy22 697,6K

jozzy22

Użytkownik
w tym meczu Palestyny to powinno już być z 7-0 do przerwy, lecz skuteczność mizerna Palestyńczyków, myślę że w 65 minucie jak tępo spotkania nie spadnie będzie można wchodzić w over, jaki by nie był
Wchodze w coś takiego

Palestyna - Timor

over 9.5 - 6.50 - Sportingbet
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Wchodze w coś takiego

Palestyna - Timor

over 9.5 - 6.50 - Sportingbet
myślę że warto poczekać z 10 minut i zobaczyć jakie będzie nastawienie Palestyńczyków po przerwie. Ale ogólnie po takim kursie myślę że warto. Timor od 70 minuty nie będzie miał siły biegać więc może się udać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom