>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [14]

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
mam spiskową teorię. Po sprawie Szarapowej nie może być tak, że się przestraszyli i przestali ćpać? Zobaczymy co zaprezentuje dzisiaj koksu Rafa.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
mam spiskową teorię. Po sprawie Szarapowej nie może być tak, że się przestraszyli i przestali ćpać? Zobaczymy co zaprezentuje dzisiaj koksu Rafa.
Nadal już jest na off chwilę*czasu, jakby go zlapali teraz to cala kariera poszlaby w pizd*. Skonczylby jak Armstrong. Nadal dzisiaj 2-0 bankowo, znaczy ja gram -3,5 bo Muller moze 1 set bedzie jakos serwowal, gdyby tie breaka nie daj bog wzial, ale nie daje na to wielkich szans. Muller w wymianach jest slabiutki, w dodatku to stary dziadek. Nadal gral slabo, ale teraz pewnie trenowal duzo jak to on, w deblu widzialem jakas akcje na fb niezle wygladal. Muller z Estrella mial problem..
Ja tam myślę, że Młody spuchnie zaraz a nawet jak wygra seta, to meczu nie ma szans..
powyzej 8,5 u djokovicia 1,55 lokata.. 1 brejk musi zrobic, mlody spuchnie
⛔ odpuścił..
Niewykluczone, ja akurat dziś nic nie gram bo tylko jednym okiem patrzę, ale Djoko strasznie banalne błędy popełnia. Oglądałem Fratangelo z Gabą i zagrał naprawdę fajnie, osobiście bardzo bym się cieszył, gdyby Novak poleciał. :p
Nie ma szans. Zaczął słabo, bo mlody po siatce zagral, pare razy farciarsko i w gazie. Djoko byl zaspany. 2 set juz planowo, 3 bedzie gladko.
Nie pisalem juz tutaj, ale Djoko -2,5 i -3,5 zagrane porzadnie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie widać ? Novak gra bez backhandu, ma kontuzję lewego ramienia czy coś tam.
Ziom nie oglądałem meczu ;) dlatego pytałem, ale dzięki za odpowiedź.
Klizan ma właśnie zakładany mocny bandaż na stopę. Grymas bólu na twarzy widoczny.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Nadala juz obstawiac nie bede. Mullera widzialem z Estrella, gral tragedie, wymianach dno, jedynie serwis i volley. 1 set planowo Nadal 6-2, a mam zagrane handi -3,5 jako bet dnia. Po 1 secie już zaczynam księgować, a tu Muller zaczyna grać jak nigdy dotąd, robi Nadala w wymianach i kończy go winnerami. Nadal mnóstwo UE, do tego 2 razy oddać podanie Mullerowi to naprawdę sztuka.
Za duży syntyment do tego gracza, za bardzo go lubię i stawiam na niego za często, a on cały czas zaskakuje.
Muller się*strasznie rozruszał po 1 secie, w 1 secie klasyka, spięty, wyrzucał, bardzo często tak grał i ratował go serwis. Dzisiaj gra jak dla mnie swoją*życiówkę, ale Nadal mu za dużo pozwala, Rafa jest niestety nieprzewidywalny i potrafi odpierdolić w każdym momencie, co z tego, że walczy skoro jest za wolny i psuje, nie dochodzi do piłek.
Rafa 6-4, mialem w 1 secie kontrowac Muller wygra po 9 to dobrze ze nie zagralem, ale mialem zacmienie, wystarczylo zagrac Muller 2 set po 3-4 na poczatku i by siadlo, zaskoczyl mnie tym 6-2 strasznie. Ja tam liczylem, ze on jeszcze zrobi 2-0.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Powyżej +0.5
1 połowa – suma goli
Spezia U19
APIA Leichhardt Tigers U19
0
0
15:59
Kurs 1.727✅ betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom