>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [12]

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Kessy/Day warto teraz pocisnąć chyba. Skoro pre 1,25 a i kosily dość równo to trzeba wejsc klasycznie
Kessy/Day @ 1,80 bet365 live
już masz 2.10 w całorocznym
ps. macie jakiegoś streama do tej plażówki? bo na becie padły ????
edit: już jest
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bardzo ładnie grają Brazylijki. Doświadczone dziewczyny i dzisiaj obrona na wysokim poziomie. Będę zaskoczony jak ten mecz przegrają, bo Amerykanki nie mają żadnych argumentów na ten moment.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Rachel i Angela pozamiatały 2-0 w setach. Bardzo dobry mecz z ich strony + gorsza dyspozycja pre faworytek i mamy taki wynik. Sensacja na pewno nie, co najwyżej niespodzianka w mojej ocenie.
Gallay/Klug ładnie zaczęły. One nie mają super warunków, ale technika + defensywa na wysokim poziomie. Hiszpanki od połowy poprzedniego sezonu grają piach, przyjęcie pozostawia wiele do życzenia i Argentynki mam nadzieję, że to wykorzystają.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Fakt dobry mecz zagrały, ale Amerykanki dużo zepsutych zagrywek i nawet nie pozwalały się pomylić Brazylijkom. Ja nie jestem wstanie czasami pojąć tych bab, kilkanaście godzin wcześniej grasz świetny mecz z Mistrzyniami Swiata, a potem przychodzi zagrać z jedna z najgorszych par Brazylijskich i wtopa. Pomijam już te ich śmieszne mecze z Kazaszkami, Gallay/Klug czy Niemkami.
Jak one przejdą kapitalnie grająca Dude/Elize to powinni im jakiś pomnik postawić. No, ale w to nie jestem wstanie już uwierzyć. Amerykanki jak to Amerykanki raz przyjmują raz nie. Prędzej uwierzę, że Polki wygrają ten turniej.
Co do Hiszpanek to racja, grają straszny piach od pewnego czasu.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
No i pokazała miejsce w szeregu Radwańskiej ????
Mniejsza o to, kiedy się można spodziewać debla Carli? Bo chyba nie będzie grała od razu po singlu?
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Ranghieri A./Carambula A. - Saxton B./Schalk C. 2 @ 2.58 Marathon
Dla mnie przesadzili z kursem, Włosi tutają wyglądają śmiesznie, bez formy są. Może się w końcu zepną, ale patrząc na mecze i wyniki to Kanadyjczycy dużo lepiej wyglądają. 50 na 50.
Przy okazji znowu turniej w Brazylii i znowu Brazylijskie pary robia życiówki.
⛔
w 2 secie 20:19 i trzy czapy z rzędu ????
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Śląsk - Górnik / Górnik prowadzenie do przerwy @4,33 - bet365
Górnik mocno przemeblowany i na pewno mega zmobilizowany, Śląsk od początku rundy nie powala, liczę dziś mocno na Zabrzan.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Ostapenko 1. set @ 3.10 Betsafe. Właśnie mówiła trenerowi, że nie może się poruszać. Stracone gemy z rzędu. Jest jakiś problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom