>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [12]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mimo dużej sympati do Kadziewicza komentatorem jest fatalnym ...
Resa -1,5 po 1,83 bet365 live
Mowie o kolarstwie, nie siatkówce.
Keukeleire zmieniał koło, stracił trochę. Do mety daleko także pewnie dojdzie do peletonu, ale trochę sił straci. Powinno być dobrze ????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kantor już się obraził na Łosiaka, sędzia ich jeszcze zdenerwował, więc na drugi set bankowo wyjdą na siebie poobrażani. Więc lekko spróbuję Saymonów 2 set @ 1.90 bet365
edit: Kantor piękne samoczapowanie, co Ci goście mają w głowach, gorzej niż baby ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Łosiak/Kantor @ 1.83 Bet365 za 7j.
Brazylijczycy dostaną wcześniej czy potem zapaści. Nie grają równo.
Edit. Wybrałem moment, ale jeszcze lekko dołożę po @ 2.62 na naszych.
⛔⛔⛔
Wymyśliłem sobie bet. Gorzej niż Prudel/Fijałek wydawało się zagrać nie można, ale jednak można. Komedia ten ich występ. Śniadania to na pewno nie jedli. Bez walki, bez zaangażowania rozegrany mecz. Brazylijczycy nie zagrali jakoś rewelacyjnie, a i tak naszych roznieśli.
U progu sezonu forma naszych plażowiczów jest przeciętna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Z Łosiaków ✅ i ⛔
Ich mecze ogladać to zawsze dobra sprawa bo jak się obrazą na siebie to jeden drugiego na blok wpieprza, w tym 2 secie to Sajmon z 6 bloków ma. Oni dlatego mają dobre wyniki w tym roku bo te 1 sety wygrywali i mogli w miarę normalnie grać, a jakby przegrywali to w życiu nie wygraliby tyle.
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Pograne ta plaża +7.5 handicap ostatnia piłka zamiast uderzyć to gość się odsunął i nawet nie przyjął. No kurde a pograne pod limit...
Katastrofalny weekend..
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Chyba upał miał coś do rzeczy, bo brakowało im po prostu sił i to zachowanie pod koniec meczu też może o tym świadczyć.

W takim razie, biorąc pod uwagę warunki według mnie warto z kobiet zagrać:

Gallay/Klug vs Borger/Buthe 1 @ 2.62 Bet365


Ja tam sobie spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mowie o kolarstwie, nie siatkówce.
Keukeleire zmieniał koło, stracił trochę. Do mety daleko także pewnie dojdzie do peletonu, ale trochę sił straci. Powinno być dobrze ????
Keukeleire raczej nie dojechał do peletonu, na zmianie koła stracił ponad 1:30 potem poszły ataki.
Jednak nie ma to znaczenia bo Rowe w piekielnie mocnej ucieczce z GvA, Saganem i Bennotem. Już minuta przewagi nad peletonem. A z peletonu nie ma kto gonić bo Etixx co chwile upadki i zostało ich tylko dwóch na czele ????
Widziałeś gdzieś live do tego wyścigu?
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
UWAGA UWAGA Resovia przegrywa 2-0 z Cuprumem ????
Nie żebym się śmiał ale zespół z takim potencjałem jest kompletnie rozbity... Kowal nie potrafi tego poskładać mam nadzieje, że w tym sezonie nie ugrają nic a Góral ich rozliczy.
Cuprum 3 set 3,25 live bet365✅
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Duran/Molteni @ 2.62 B365 ⛔ to sie chlopaki postaraly aby nie wygrac...
0-2 w plecy. Na starcie sie polamali, kurs skoczyl. Mozna zagrac
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
UWAGA UWAGA Resovia przegrywa 2-0 z Cuprumem ????
Nie żebym się śmiał ale zespół z takim potencjałem jest kompletnie rozbity... Kowal nie potrafi tego poskładać mam nadzieje, że w tym sezonie nie ugrają nic a Góral ich rozliczy.
Cuprum 3 set 3,25 live bet365
Skra nic nie lepsza, 3-0 przegrać z Bydgoszczą u siebie to też jest sztuka, a już dzisiaj mogli zapewnić sobie autostradę do finału. Jutro Zaksa puści mecz Gdańskowi, Gdańsk ma zaległy mecz z Bielskiem i będzie Lotos miał 3 punkty przewagi nad 3 zespołem :grin:
Jak do @3,5 urośnie na Gdańsk to można pograć.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
W takim razie, biorąc pod uwagę warunki według mnie warto z kobiet zagrać:

Gallay/Klug vs Borger/Buthe 1 @ 2.62 Bet365



Ja tam sobie spróbuję.

✅✅✅2:0 (21:15,24:22)

Ładny singiel zabity.


Teraz Agata z Baśką niech zabiją trebla.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Skra nic nie lepsza, 3-0 przegrać z Bydgoszczą u siebie to też jest sztuka, a już dzisiaj mogli zapewnić sobie autostradę do finału. Jutro Zaksa puści mecz Gdańskowi, Gdańsk ma zaległy mecz z Bielskiem i będzie Lotos miał 3 punkty przewagi nad 3 zespołem :grin:

Jak do @3,5 urośnie na Gdańsk to można pograć.
Pełna zgoda. Gdańsk może odpalić u siebie. No i Zaksa w jakiejś super formie nie jest. Ciągle nie rozumie fenomenu tej ekipy i coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze w tym roku kazdy zespol ma jakeis dziwne zapasci stad taki a nie inny wynik.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Czarno widzę Skrę w LM tak szczerze powiedziawszy. Totalnie się posypali przez kłopoty kadrowe i ilość spotkań jakie mieli po PP.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Duda/Elize chyba najlepiej grająca para tutaj, oby zawitały do Europy ????
Jak ktoś ma kasę w bwin to Dalhausser/Lucena @ 1.30 to chyba prezent, jak sobie przypominam mecze Filho przeciwko Dalhausserowi to śmiać mi się chcę. Polecam szczególnie mecz ze Stavanger i Qubecu bodaj, gdzie Ricardo już się czerwony robił na niego, a ten łapał czapę za czapą.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
GKK Sibenik - Zagrzeb 2 (-6) @ 1.980 w Pinnacle ✅
Mecz za 10 minut.
Według informacji z chorwackich mediów GKK dzisiaj bez swojego najlepszego zawodnika Kristiana Krajiny (14.7 PPG), natomiast występ drugiej strzelby - Teo Pataniego (12.1 PPG), jest zagrożony (ma zacząć na ławce). W pierwszym meczu tych drużyn wygrana Zagrzebia +20. Wspomniana dwójka rzuciła wówczas prawie połowę punktów. Goście najlepsza kapela w kraju. Trener gospodarzy narzekał na długą przerwę i podejrzewa, że mogli trochę &quot;zardzewieć&quot;.
@ wjechało na live w bet365 i opcja Zagrzeb wygra +21 @ 7.00, do pobrania. W Chorwacji spodziewają się pogromu. Petani na ławce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom