>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Hanfmann Y. 2 set przy 2:3 40:40 3.75 ależ to siadło
Post automatycznie złączony:

Leicester City (W) v Brighton (W)
Under 3.5
2.02 Betfair
 
Ostatnia edycja:
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
New Orleans Pelicans @ Detroit Pistons
Over 218.5 przeklęta 1 kwarta
1.94
 
Ostatnia edycja:
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
I jak Ci idzie ten system? Bo mnie kilka dni nie było i nie patrzyłem na bieżąco
Powiem Ci że zaskakująco dobrze nie wiem czy to dzięki tobie ze względu na to że cię nie było:) ostatnie 10 typów to jakieś 4:6 ale dzisiaj np wszedł kurs 3.75 także nawet jak by było 3:8 ewentualnie 2:8 to nadal dla mnie jest ok przy tak wysokich kursach. Najważniejsze że wychodzi i na razie nie było serii większej niż 5xL

Na poprzedniej stronie masz 4 wygrane z rzędu z wczoraj
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Powiem Ci że zaskakująco dobrze nie wiem czy to dzięki tobie ze względu na to że cię nie było:) ostatnie 10 typów to jakieś 4:6 ale dzisiaj np wszedł kurs 3.75 także nawet jak by było 3:8 ewentualnie 2:8 to nadal dla mnie jest ok przy tak wysokich kursach. Najważniejsze że wychodzi i na razie nie było serii większej niż 5xL

Na poprzedniej stronie masz 4 wygrane z rzędu z wczoraj
No tak, wiem że przynoszę pecha :) To zniknę sobie na kilka dni, powodzenia :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Masafi - Al Arabi Umm Al Quwain over 3.5 gola Emiraty 2 liga 1.95 grubo 1:2 72' raczej wszystko w kierunku 1x można brać ale gole bezpieczniej / nawet Emiraty nie siedzą live w ten weekend
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
No tak, wiem że przynoszę pecha :) To zniknę sobie na kilka dni, powodzenia :)
Bez przesady :)

W ogóle jest jeszcze inna prawidłowość którą zauważyłem. po tym jak przeciwnik przełamie serw dość często w kolejnym swoim traci swój serw. Kursy na takie wydarzenie są jeszcze wyższe gdyż od około 4 aczkolwiek to już za dużo na mojej siły:)
 
Do góry Bottom