>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Lukasz1988!! 530K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Hiszpania 2 liga
Andorra vs Amorebieta 0:0 76'

Over 0,5 @2,15
88' 0:1
Któraś z drużyn wygra @2,37
Andorra win @2,97
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Vilaverdense – Cf Os Belenenses (over 2,5 gola) 4,10
(lekko, ale z potencjałem)
 
Ostatnia edycja:
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
Coś czarno widzę ten Twój system. Kursy zaczęły Ci spadać, ledwo powyżej 2.0, a skuteczność nie wzrosła. No ale mimo wszystko, życzę powodzenia.
dziekuje - Tobie oczywiscie rowniez.

system raczkuje i jest w formie testow, na razie zbieram dane, a jak cos napisze tutaj to nie zginie poza tym wieksza motywacja.

po czesci masz racje, ale tylko po czesci

po pierwsze to nie ja wyznaczam kursy :) nie moja wina ze wszedl ten po 2.1 a nie po 2.7 uwiez mi wolalbym zeby wszedl wyzszy ;-) widziales co zrobil Fatic czy Janek, mieli przeciwnikow na patelni.

po drugie takie granie daje mi mega duzo danych, zobacz np ze moznaby grac te mecze na over 9.5 gemow albo nawet 10.5 po wysokim kursie i prawie wszystkie wchodza :) ciekawi mnie ile placa za TB ostatnie 6 spotkan to bodajze 4 tb. - najwazniejsze sa dane, z nich pozniej trzeba rzezbic :) poza tym nawet jezeli ten system pokazuje ze dogi przegrywaja w 80% to zawsze mozna grac przeciwko czyli na faworyta i plaska stawka da dobry zysk.

najgorsze jest to ze trzeba nad tym siedzieć i grac konsekwentnie, a jezeli spotkania sa w ameryce czy w australi to realnie mi sie nie chce.
 
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
Atlanta Hawks at Los Angeles Lakers
Under 226
1.94
Matchbook

Memphis Grizzlies at Sacramento Kings
Kings -11
1.97
 
Ostatnia edycja:
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
O'Sullivan, Ronnie - White, Michael
White, Michael zdobędzie break 50+ we we frame'ie 7 @ 4.80

Jest 3 - 2 dla O'sy Gramy do 5-ciu wygranych,z tego co widzę to Os'a trochę tych błędów popełnia.
Np. dwa razy biała w łuzie.
Nie dał White'owi żadnych szans.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom