>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [101]

Status
Zamknięty.
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Waalwijk – Twente (over 1,5 gola w 1 połowie) 5,20
teraz to tym bardziej over kusi, ale grają takie gówno, że szok - poza jednym słupkiem
 
Ostatnia edycja:
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Sunderland – Cardiff City (over 1,5 gola) 5,00
cisną cholery, ale wcisnąć nie mogą...liczę, że jak otworzą wynik, to już pójdzie druga
edit: wcisnęli, ale nie poszła druga...

btw nie wierzę, że Pekhart potrafi cokolwiek strzelić i to jeszcze w taki niezły sposób

Sunderland – Cardiff over 0,5 i Waalwijk – Twente over 1,5 do wzięcia dla chętnych, tylko ja uparłem się na wyższe kursy, taki challenge...

Waalwijk – Twente (over 2,5 gola) 3,60
a mogłem zostać przy tym co widziałem, że gówno grali...
 
Ostatnia edycja:
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Odds BK – Haugesund dla chętnych over 1,5 po 2,50
ja biorę (over 2,5) 5,80 oraz (bts) 3,80
już się mogli wysilić na tę jedną więcej, mieli dużo czasu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Montpellier – Rennes dość dużo sytuacji strzeleckich... wezmę lekko (over 1,5 gola) 4,30
 
Ostatnia edycja:
Lukasz1988!! 840,6K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Anglia
Sheffield UTD Vs Newcastle 0:5 65'

Delikatnie over 6,5 @2,62
73' 0:7 co się bawi Newcastle dzisiaj

Over 7,5 @1,61
87' 0:8
I delikatnie over 8,5 @3,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +385
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Bologna – Napoli (over 1,5 gola) 2,36
(bts) 4,06

ale Szanowni Państwo bardzo delikatnie, bo jak głosi stare przysłowie "Napoli ci kupon spierd*li"

zgodnie z podejrzeniami - Napoli w "swojej formie", zwłaszcza z tym przestrzelonym karnym
Post automatycznie złączony:

Legia – G. Zabrze (over 2,5 gola) 2,16
Slavia Praga – Sparta Praga (over 1,5 gola) 2,45
 
Ostatnia edycja:
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Betis - Cadiz, nastepny (3) gol Betis @2.25 FORTUNA
Post automatycznie złączony:

Las Palmas - Granada, over 0.5 goli @1.62 FORTUNA
Post automatycznie złączony:

HSK Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajevo, over 0.5 goli 1. polowa 1.60 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Real Madryt wciąż bez swoich ważnych zawodników, w tym chyba kluczowego - Viniciusa. Ile ten gość daje i dlaczego Bellingham jeszcze nie jest największym motorem napędowym świadczą choćby ostatnie dwa mecze (jeden ligowy i jeden w LM). Real męczy się niesamowicie, czasami jest bezradny niczym kluby z naszej ekstraklapy. Różni go tylko t, że ma kontrolę nad meczem, jest w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika. Zwłaszcza w ostatnim meczu z Berlinem widać było, że żaden zawodnik albo nie umie albo nie chce podejmować się dryblingów. Czasy Cristiano Ronaldo zniknęły póki co. Dlatego przedmeczowo planuję zagrać dwa typy:
Wynik do połowy/wynik końcowy (X/1) 6,95 - gdyby mecz okazał się standardowo nudnawy (jak to w przypadku meczów Atletico), ale jednak wygrała drużyna bez brak kluczowych strzelców
oraz łamak (2/1) po kursie 37,00 - gdyby Real coś szybko wturlał - co dobrze potrafi oraz ogólnie przegrał - co z Atletico jest możliwe.


Edit: No dobra, jak zwykle nie doceniłem swoich spostrzeżeń. Pisałem, że Real gra kał i zaryzykowałem takie typy... 🤦‍♂️ Jeszcze nic straconego, ale bardzo wątpię...
Edit2: Było blisko, ale sędzia okazał się idiotą. Druga bramka dla Realu nie uznana z powodu spalnego...gościa który nie brał udziału w akcji. Dawno nie widziałem takiej żenującej akcji i to w meczu z varem. Uznałbym, że to przypadek, ale chwilę później Rodrygo został skoszony przy wychodzeniu na czystą pozycję a gracz Atletico dostał tylko żółtą kartkę, a Modric, który jako kapitan próbował wyjaśniać sytuację z sędzią...też dostał żółtą kartkę :p Ahahaha dobry żart :p
 
Ostatnia edycja:
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
🇨🇦Atletico Ottawa – Valour (over 1,5 gola) 2,06
🇲🇽 Toluca – America (over 2,5 gola) 1,85
Post automatycznie złączony:

Atl. Madryt – Real Madryt (over 12,5 rzutów rożnych) 3,07
 
Ostatnia edycja:
Lukasz1988!! 840,6K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Włochy
Torino vs Roma 0:0 60'

Over 0,5 @1,67
68' 0:1
Over 1,5 @1,91
85' 1:1
Post automatycznie złączony:

Hiszpania
Atletico Madryt vs Real Madryt 2:1 HT

Atletico Madryt win @1,70

Przy 3:1 w 49'
Over 5,5 @1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +849
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Atl. Madryt – Real Madryt (over 5,5 kartki) 3,49
wziąłem tuż przed kartką, teraz kurs 2,12
edit: z powrotem kurs 3,50 :-D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom