>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [101]

Status
Zamknięty.
donald-young 23,8K

donald-young

Użytkownik
9pandas vs Falcons typ Falcons-2.5 rundy druga mapa @2.47 16:10 wygrana, Launx 31 killi, Boros 26. Nie mogło się inaczej skończyć pomimo tragicznej gry MHLa

Piszę ten post w trakcie 1 mapy przy wyniku 18:18, niezależnie od tego co się wydarzy na pierwszej mapie, na Mirage powinien skład międzynarodowy to wziąć. Skład w który są włożone ogromne pieniądze saudyjskie. Siła ognia nieprawdopodobna. Jedynym mankamentem, że młode strzelby Boros i Launx uczą sie spokojniejszej i wolniejszej gry. Widać jednak progres, coraz lepiej ten zespół wygląda. Przeciwnikiem solidny rosyjski zespół, który jednak na mirage nie błyszczy. Siła ognia powinna zadecydować o zwycięstwie Falcons. Dodaje do tego wygraną co najmniej trzema rundami, bo kurs wtedy się ładnie podnosi. Oby pazerność nie zgubiła. Powodzonka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
donald-young 23,8K

donald-young

Użytkownik
BetBoom vs Arcred typ BB @2.02 po pierwszej mapie ✅ bliskie dwie mapy, ale się udało

Powerhouse rosyjski w postaci BetBoom musi takie mecze wygrywać. Dostali wpierdziel na mapie przeciwnika do 3, ale teraz powinien być rozjazd w drugą stronę. Trzeba spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
donald-young 23,8K

donald-young

Użytkownik
Vertex vs Grayhound typ Grayhound @1.95 po pierwszej mapie Bardzo bliski nuke, o wiele cięższy niż się spodziewałem, ale jednak doświadczenie zadecydowało.

Lecimy dalej. Spotkaliśmy się przy australijskim csie. Grają dwie najmocniejsze ekipy obecnie w tym regionie, z tym, że jedna to prawdziwi dominatorzy, a druga ekipa po prostu jest najlepsza wśród najgorszych. Grayhound od lat wygrywa wszystko w Oceanii i gra na turniejach światowych. Jest to potęga na tamten region. Bardzo rzadko przegrywają ze swoimi rodakami. Vertex owszem solidnie, ale tylko na tym swoim "poziomie". Pierwsza mapa wybrana przez Vertex wygrana o dziwo do 12, ale teraz inferno i nuke. Myślę, że ekipa INSa powinna spokojnie wygrać ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1166
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Pathum Utd nie strzeli @ 1.97

Yokohama - Incheon BTS @ 1.62

STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Vertex vs Grayhound typ Grayhound @1.95 po pierwszej mapie

Lecimy dalej. Spotkaliśmy się przy australijskim csie. Grają dwie najmocniejsze ekipy obecnie w tym regionie, z tym, że jedna to prawdziwi dominatorzy, a druga ekipa po prostu jest najlepsza wśród najgorszych. Grayhound od lat wygrywa wszystko w Oceanii i gra na turniejach światowych. Jest to potęga na tamten region. Bardzo rzadko przegrywają ze swoimi rodakami. Vertex owszem solidnie, ale tylko na tym swoim "poziomie". Pierwsza mapa wybrana przez Vertex wygrana o dziwo do 12, ale teraz inferno i nuke. Myślę, że ekipa INSa powinna spokojnie wygrać ten mecz.
dzięki megamistrzu, pierwszy raz obstawiłem "grę na kąkuter" i wlazło :) jeszcze podczas mielenia po 2.9 mi zagrało
 
rzepin 1,1M

rzepin

Użytkownik
AC Milan - Newcastle

bts
1.90

over 2 ,5
2.20


Young Boys - RB Leipzig
2 win
1.62

over 2,5
1.66
Post automatycznie złączony:

Paris SG - Dortmund
1 win
1.60

Feyenoord - Celtic
1.win

1.60

over 2,5
1.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +595
donald-young 23,8K

donald-young

Użytkownik
500 vs Los kogutos typ 500 @2.42 po pierwszej mapie Overpass planowo, ale Ancient grany bardzo słabo plus przegrali kilka naprawdę bliskich rund. Szkoda.

Stary, dobry manewr w wykonaniu Bułgarow. Jeszcze za czasów jak grali w organizacji Skade byli podejrzewani o oddawanie pierwszej mapy jak grali że słabszymi przeciwnikami i potem stawianie na samych siebie. Czy to jest prawda? Nie wiem, ale faktycznie zdarzały i zdarzają się takie mecze, gdy po przegranej pierwszej mapie następywal rozjazd. Poza takimi domyslami, są o wiele lepsza drużyna niż Polacy, którzy dodatkowo grają dzisiaj że standinem. Teraz będzie overpass na którym powinno pójść gładko a ancient siła rozpędu przez Bułgarów również powinien być wzięty. Zobaczymy czy się uda wstrzelić w stary numer.
.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +738
guti94 15,1K

guti94

Użytkownik
500 vs Los kogutos typ 500 @2.42 po pierwszej mapie

Stary, dobry manewr w wykonaniu Bułgarow. Jeszcze za czasów jak grali w organizacji Skade byli podejrzewani o oddawanie pierwszej mapy jak grali że słabszymi przeciwnikami i potem stawianie na samych siebie. Czy to jest prawda? Nie wiem, ale faktycznie zdarzały i zdarzają się takie mecze, gdy po przegranej pierwszej mapie następywal rozjazd. Poza takimi domyslami, są o wiele lepsza drużyna niż Polacy, którzy dodatkowo grają dzisiaj że standinem. Teraz będzie overpass na którym powinno pójść gładko a ancient siła rozpędu przez Bułgarów również powinien być wzięty. Zobaczymy czy się uda wstrzelić w stary numer.
.
Od 9:9 przegrali 1x rundę 5:4, później 2x gdzie było 5:3 i przegrali 10:16. Ewidentnie coś na rzeczy. Tylko czy na 0:2 czy "łamaczek".
 
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
AC Milan - Newcastle, 1. gol Milan @2.40 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Young Boys - Leipzig, over 1.5 goi Leipzig @1.65 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom